Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Bruk-Bet doceniony przez konsumentów i branżę

W ostatnim czasie firma Bruk-Bet otrzymała dwa ważne wyróżnienia, które przyznane zostały dzięki głosom konsumentów i specjalistów z branży. Małopolski producent odznaczony został złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2012 i tytułem Srebrnej Budowlanej Marki Roku za lata 2011 i 2012.

Złote godło programu Konsumencki Lider Jakości 2012Wyróżnienia, które otrzymała firma Bruk-Bet, są na polskim rynku traktowane szczególnie. O ich przyznaniu decydują bowiem bezpośrednio konsumenci, którzy na co dzień korzystają z wybranych produktów, oraz firmy wykonawcze, których doświadczenie pozwala na profesjonalną ocenę rynku.

Złote godło programu Konsumencki Lider Jakości 2012

Ogólnopolski program promocyjny Konsumencki Lider Jakości 2012 został przeprowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego ideą było wyłonienie marek i firm, które według polskich konsumentów są liderami jakościowymi w danej branży. Badanie konsumenckie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1500 respondentów, którzy zostali zapytani o jakość produktów i usług na polskim rynku.

Dzięki głosom konsumentów, w kategorii "Kostka brukowa" firma Bruk-Bet zdobyła najwyższe wyróżnienie - złote godło. Produkty Bruk-Betu zostały docenione za wyjątkową trwałość i wytrzymałość.

Duże znaczenie dla respondentów miała również bogata paleta kolorów kostek brukowych Bruk-Betu, wyróżniająca je spośród ofert pozostałych producentów dostępnych na polskim rynku. Badanie przeprowadzone na potrzeby programu pokazało ponadto, że Bruk-Bet jest dla konsumentów godną zaufania, sprawdzoną i solidną marką.

Srebrna Budowlana Marka Roku 2011 i 2012

Ranking Marek Budowlanych organizowany przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o. o. - nagradza najlepsze marki, które w minionym roku cieszyły się największym zainteresowaniem i uznaniem wykonawców. Firma Bruk-Bet została wyróżniona w kategorii "Kostka Brukowa" za, przytaczając uzasadnienie organizatorów, sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w minionym i obecnym roku. O wyniku rywalizacji marek decydowało ogólnopolskie badanie opinii i preferencji firm wykonawczych przeprowadzone na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

OOO! Super polska firma - nic tylko współpracować .....

Gość Ira

02 Lip 2012, 21:15

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Jak wykończyć schody i ścieżki ogrodowe płytami imitującymi drewno?

Odpowiedź eksperta: Płyty ogrodowe imitujące drewno wykorzystywane są do wykańczania placyków, ścieżek ogrodowych, schodów i obrzeży rabat kwiatowych. Kompletny system: płyt-desek, kopyt oraz krążków można układać na podsypce z piasku z podbudową lub na zaprawie cementowej.

Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II Zadaszenie ALUNA® Aluwall II swoją konstrukcją przypomina typowe ogrody zimowe. Połączony bezpośrednio ze ścianą budynku poprzez zamontowaną ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x