Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowe materiały markizowe vuscreen ALU i perfotex

Nowe materiały markizowe vuscreen ALU i perfotex

Tkanina vuscreen ALU i perfotex, dwa nowe poszycia przeciwsłoneczne do okien i ogrodów zimowych z firmy markilux, które zapewniają zwiększoną ochronę termiczną dzięki specjalnemu uszlachetnieniu.

Producent wyposażył te poszycia w delikatną pigmentację aluminium. Odbija ona podczerwone promieniowanie słoneczne. Efekt ten powoduje zmniejszenie przepuszczalności promieniowania cieplnego nawet o jedną trzecią. Delikatnie perforowana tkanina vuscreen ALU zapewnia nieoślepiające przepuszczenie światła do okien. Ze swymi nowatorskimi pigmentami można poza tym oszczędzić energię w przypadku sterowanych automatycznie markiz okiennych. 

Latem dzięki temu ciepło pozostanie na zewnątrz. Tu potrzeba wówczas mniej energii do ochłodzenia. A zimą w pomieszczeniach utrzyma się przytulne ciepło. W tym przypadku oszczędza się energię ogrzewania.

Alternatywnie dostępne jest to poszycie również z uszlachetnieniem powstrzymującym pożar. Również perfotex, nowoczesna tkanina przeciwsłoneczna do małych markiz w ogrodach zimowych, wnosi ze sobą większą przytulność. Nowa ochrona termiczna poszycia zapobiega bowiem nagrzewaniu się ogrodu zimowego przy bardzo wysokich temperaturach na zewnątrz.

aktualizacja: 2013-04-23

Dodaj komentarz

Galeria nawierzchni ogrodowych

Ostatnim etapem urządzania przydomowej przestrzeni jest wykonanie nawierzchni podjazdów i ścieżek. Zobacz galerię nawierzchni ogrodowych, po których spacer będzie przyjemnością.

topowe produkty

Gres porcelanowy EVO_2/E™ z oferty Libet

Elegancki wygląd i doskonałe parametry techniczne to dwa kryteria, które powinien spełniać wysokiej klasy materiał nawierzchniowy. Płytami idealnymi można określić zaś te, które dadzą się wykorzystać w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Rozwiązanie podpowiada firma Libet oferująca elegancki i wytrzymały gres porcelanowy EVO_2/E™.
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO Myśl ekologicznie i zastosuj rozwiązanie wspomagające odprowadzanie wód opadowych: kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO.
Płyty Limbra w ofercie LIBET
Płyty Limbra w ofercie LIBET Delikatna faktura, połyskująca powierzchnia i głęboka kolorystyka w szerokiej palecie barw sprawiają, że płyty Limbra (Libet Impressio) ...
Bruk ceramiczny LODE - harmonijne połączenie natury z architekturą
Bruk ceramiczny LODE - harmonijne połączenie natury z architekturą Ceramiczna kostka brukowa Lode wykonana jest ze 100% naturalnego, wytrzymałego materiału. Przeznaczona jest do układania ścieżek ogrodowych, ...
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe