Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kostka brukowa Via Trio Aspero firmy Libet

System Via Trio Aspero firmy Libet składający się z trzech prostokątów o różnej długości wyróżnia się z całej grupy parametrami wytrzymałościowymi. Kostki z powodzeniem łączą walory użytkowe z estetycznymi.

Odcienie szlachetnej szarości oraz ciepłe brązy i słoneczne piaski podkreślą urodę posesji tak klasycznych, jak i w stylu modern.

Płytki mają kształt wyciosanego bloku granitowego o równych krawędziach i dlatego sprawdzą się na przydomowych ścieżkach, placach, tarasach, podjazdach, a także na różnego rodzaju trasach do biegania czy uprawiania innego sportu, a wszystko to ze względu na nieśliską nawierzchnię i niefazowane krawędzie. Efekt ten osiągnięto wdrożonemu w procesie produkcji procesowi śrutowania i szczotkowania, który sprawił, że kostki Via Trio Aspero charakteryzują się lekko chropowatą powierzchnią i są mniej podatne na zarysowania.

Dodatkowo w kostkach Via Trio Aspero, na etapie procesu wytwarzania, zastosowano system impregnacji produktu.

System Anti Liquid System, czyli ALS sprawia, że kostki Via Trio Aspero charakteryzują się mniejszą, w porównaniu do standardowych produktów, nasiąkliwością. ALS ogranicza również powstawanie wykwitów, szpecących plam oraz zazielenień.

Via Trio Aspero firmy Libet - torfowy Via Trio Aspero firmy Libet - torfowy Via Trio Aspero firmy Libet - torfowy

Kostka dostępna jest w czterech kolorach: piaskowym, torfowym, jasnoszarym oraz ciemnoszarym.

Wymiary (mm): 270 x 360 x 45 x 180 x 80

Cena 88,56 zł/m²

aktualizacja: 2013-11-08

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Jak radzić sobie z glonami w zbiorniku wodnym?

Poprzedniego lata miałem dość duże problemy z nadmiernym rozrostem glonów w stawie (zbiornik wodny). Konkurowały z rybami o przestrzeń i zmieniły kolor wody na burozielony. Co robić, aby uniknąć podobnego kłopotu w nadchodzącym sezonie?

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x