Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Małopolski producent wyrobów betonowych zakończył w lutym proces zakupu ósmego zakładu produkcyjnego. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Fugasówka w województwie śląskim. W nowo zakupionej fabryce produkowane będą nawierzchnie dekoracyjne oraz standardowe kostki brukowe.

Decyzja o zakupie nowego zakładu produkcyjnego Bruk-Betu jest wynikiem intensywnego rozwoju firmy zarówno pod kątem oferty produktowej, jak udziału w rynku. Dotychczas producent dysponował siedmioma kompleksami produkcyjnymi – między innymi w Tarnowie, Krakowie, Krzemienicy w pobliżu Rzeszowa, Raciborzu i Kielcach. Pozyskanie fabryki w Fugasówce ma na celu wzmocnienie pozycji producenta na obszarze południowo-zachodniej Polski.

Zakład produkcyjny w Fugasówce posiada infrastrukturę i park maszynowy, które pozwolą w niedługim czasie dostosować jego funkcjonowanie do standardów firmy Bruk-Bet. Wraz z halą produkcyjną zakupione zostały towarzyszące jej biura sprzedaży. Przy fabryce powstanie ogród wystawowy prezentujący prestiżowe wyroby producenta, takie jak: szlachetne kostki brukowe, płyty posadzkowe, systemy schodowe oraz elementy małej architektury ogrodowej.

Fabryka w Fugasówce jest trzecim zakładem produkcyjnym przejętym przez Bruk-Bet w wyniku restrukturyzacji firmy Awbud. Producent nie planuje istotnych zmian w dotychczasowym zatrudnieniu w zakładzie. Produkty, które w niedługim czasie zejdą z linii produkcyjnej w Fugasówce trafią na polski rynek.

Firma powiązana: BRUK-BET Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-03-04

Dodaj komentarz

Układając kostkę pamiętaj o... 8 ważnych rad

Błędy wykonawcze związane z budową podjazdu najczęściej dotyczą jego podbudowy (uformowana z niewłaściwych materiałów lub źle zagęszczona skutkuje powstawaniem kolein bądź zapadaniem się fragmentów nawierzchni. Jej naprawa jest natomiast bardzo kosztowna i pracochłonna). Często również źle dobierany lub niewłaściwie układany jest materiał wykończeniowy.

topowe produkty

Panele ogrodzeniowe Betafence

Firma Betafence oferuje najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe i produkty do ogrodu. Zobacz rozwiązania, które podbiły serca setek tysięcy Klientów na całym świecie.
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II Zadaszenie ALUNA® Aluwall II swoją konstrukcją przypomina typowe ogrody zimowe. Połączony bezpośrednio ze ścianą budynku poprzez zamontowaną ...
Piłka golfowa z kolekcji Libet Stampo
Piłka golfowa z kolekcji Libet Stampo Elementy małej architektury to znakomity sposób na wyraziste, a jednocześnie bardzo praktyczne dopełnienie dekorowanej przestrzeni. Taka ...
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO Myśl ekologicznie i zastosuj rozwiązanie wspomagające odprowadzanie wód opadowych: kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x