Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Ósmy zakład produkcyjny Bruk-Bet

Małopolski producent wyrobów betonowych zakończył w lutym proces zakupu ósmego zakładu produkcyjnego. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Fugasówka w województwie śląskim. W nowo zakupionej fabryce produkowane będą nawierzchnie dekoracyjne oraz standardowe kostki brukowe.

Decyzja o zakupie nowego zakładu produkcyjnego Bruk-Betu jest wynikiem intensywnego rozwoju firmy zarówno pod kątem oferty produktowej, jak udziału w rynku. Dotychczas producent dysponował siedmioma kompleksami produkcyjnymi – między innymi w Tarnowie, Krakowie, Krzemienicy w pobliżu Rzeszowa, Raciborzu i Kielcach. Pozyskanie fabryki w Fugasówce ma na celu wzmocnienie pozycji producenta na obszarze południowo-zachodniej Polski.

Zakład produkcyjny w Fugasówce posiada infrastrukturę i park maszynowy, które pozwolą w niedługim czasie dostosować jego funkcjonowanie do standardów firmy Bruk-Bet. Wraz z halą produkcyjną zakupione zostały towarzyszące jej biura sprzedaży. Przy fabryce powstanie ogród wystawowy prezentujący prestiżowe wyroby producenta, takie jak: szlachetne kostki brukowe, płyty posadzkowe, systemy schodowe oraz elementy małej architektury ogrodowej.

Fabryka w Fugasówce jest trzecim zakładem produkcyjnym przejętym przez Bruk-Bet w wyniku restrukturyzacji firmy Awbud. Producent nie planuje istotnych zmian w dotychczasowym zatrudnieniu w zakładzie. Produkty, które w niedługim czasie zejdą z linii produkcyjnej w Fugasówce trafią na polski rynek.

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2014-03-04

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Układając kostkę pamiętaj o... 8 ważnych rad

Błędy wykonawcze związane z budową podjazdu najczęściej dotyczą jego podbudowy (uformowana z niewłaściwych materiałów lub źle zagęszczona skutkuje powstawaniem kolein bądź zapadaniem się fragmentów nawierzchni. Jej naprawa jest natomiast bardzo kosztowna i pracochłonna). Często również źle dobierany lub niewłaściwie układany jest materiał wykończeniowy.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x