Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Topowe produkty

Panele ogrodzeniowe Betafence ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Firma Betafence oferuje najwyższej jakości systemy ogrodzeniowe i produkty do ogrodu. Zobacz rozwiązania, które podbiły serca setek tysięcy Klientów na całym świecie.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe z łatwością dopasujesz do charakteru posesji. Dostępne są w różnych stylach - od klasycznego, poprzez fantazyjny, po nowoczesny. Zabezpieczone nowoczesnymi powłokami cynkowymi i proszkiem poliestrowym wytrzymają wiele lat, wyglądając jak nowe.

Modnie i bezpiecznie

Chcesz podążać za trendami? Nasz najnowszy kompletny system ogrodzeniowy Horizen został stworzony właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. To rozwiązanie, które nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także zapewni Ci bezpieczeństwo i poczucie prywatności. W dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie.

Linia składa się z paneli ogrodzeniowych oraz dedykowanych im furtek, bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych oraz słupów. Wyróżnia się poziomym (horyzontalnym) układem szczebli, który gwarantuje wysoką nieprzezierność, a także znacząco utrudnia przedostanie się na teren posesji niepowołanym osobom.

System Horizen charakteryzuje się doskonałą trwałością, którą zawdzięcza zastosowanym powłokom antykoryzjnym: cynkowaniu i malowaniu proszkowemu. Jego wielką zaletą jest łatwy montaż, niewymagający użycia elektronarzędzi.

Panele i bramy Horizen
Panele i bramy Horizen

Klasycznie

Klasyczny styl Twojej posesji podkreśli kompletny system Bekafor Classic, dostępny także w kolorze eleganckiego antracytu. Bekafor Classic zabezpieczy Twoją posesję przed wzrokiem sąsiadów, jeśli wypełnisz go przesłonami Bekafor Collfort z drewna sosny nordyckiej lub Bekafor Nevada z wysokiej jakości PVC w kolorze zieleni lub imitacji drewna. Przesłony możesz zamontować na całości ogrodzenia lub na wybranej jego części.

Bekafor Classic Bekafor Nevada
Bekafor Classic Bekafor Nevada

Nowocześnie

Nowoczesne panele Zenturo z drutów zgrzewanych naprzemiennie, tworzących oczka w dwóch rozmiarach, pozwolą Ci wygrodzić posesję w bardzo kreatywny sposób. Możesz nadać swojemu ogrodzeniu indywidualny charakter, wypełniając je taśmą Perfo ze stali nierdzewnej, antracytową taśmą Flexo z PVC lub pikselami w kolorze metalizowanego antracytu.

Panele Zenturo
Panele Zenturo

Dekoracyjnie

Jeśli szukasz dekoracyjnego systemu, wybierz panele Decofor, które wraz z dedykowanymi bramami Decofor i słupami o tym samym dizajnie tworzą ozdobne ogrodzenie o nowoczesnej konstrukcji. Panele Decofor dostępne są w trzech typach: Arco (o łuku wypukłym), Recto (płaskie) i Wave (o łuku wklęsłym).

Brama  Decofor
Brama  Decofor

Siatki ogrodzeniowe

Do ochrony swojego domu i ogrodu możesz także wykorzystać nowoczesne siatki zgrzewane.

Elegancka siatka zgrzewana Pantanet Family o prostokątnych oczkach jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych siatek plecionych. Standardowo siatka Pantanet Family dostępna jest także w kolorze eleganckiego antracytu, którym podkreślisz nowoczesny charakter posesji.

Siatka zgrzewana Pantanet Family, tak jak wszystkie siatki z rodziny Pantanet, produkowana jest w Europie, a potwierdzeniem jej najwyższej jakości jest unikalna, najdłuższa na rynku 20-letnia gwarancja.

Dyskretną ochronę posesji od strony ogrodu zapewni Ci siatka Pantanet Essential, której regularne oczka z cieńszego drutu stanowić będą delikatne tło dla zielonej architektury. Siatka standardowo dostępna jest w kolorze stonowanej zieleni, a także ponadczasowego antracytu.

Siatka Patent Familyl Siatka Patent Essential
Siatka Pantanet Family Siatka Pantanet Essential

Furtki i bramy

Swoje ogrodzenie z dowolnych paneli lub siatki z łatwością uzupełnisz dedykowanymi furtkami i bramami, dopasowanymi do ogrodzenia zarówno technicznie, jak i pod względem dizajnu.

Niezawodne skrzydłowe i przesuwne bramy Egidia, dzięki uniwersalnemu wypełnieniu palisadą lub panelem Nylofor 3D stanowią doskonałe uzupełnienie każdego systemu ogrodzeniowego z siatki lub paneli.

Brama Egidia
Brama Egidia

Z kolei wysokiej jakości jedno- i dwuskrzydłowe bramy Fortinet, których solidna konstrukcja zapewnia wieloletni komfort użytkowania, będą doskonałym uzupełnieniem Twojego ogrodzenia z dowolnej siatki zgrzewanej lub plecionej.

Rozwiązania do ogrodu

Stwórz w swoim ogrodzie efektowne wygrodzenia z murków gabionowych Zenturo lub ogrodowe dzieła sztuki z gabionów Betafence.

Murek gabionowy Zenturo
Murek gabionowy Zenturo

Murek gabionowy Zenturo tworzą dwa przęsła paneli Zenturo lub Zenturo Super zamontowane na prostokątnych słupach Zenturo. Przestrzeń między nimi może być wypełniona praktycznie dowolnym materiałem.

Murek gabionowy możesz wykorzystać do efektownego wygrodzenia swojej posesji lub wykreowania przestrzeni do wypoczynku.

Wypełnij go kamieniami, szkłem, drewnem, korą drzew, łodygami bambusa, a nawet liśćmi - masz niemalże nieograniczone możliwości nadania mu takiego charakteru, o jakim marzysz.

Jeśli wypełnienie stanowi drobny materiał, postaw murek z paneli Zenturo Super lub wypełnij oczka paneli Zenturo taśmą Perfo lub Flexo, które zapobiegną przemieszczaniu się i wysypywaniu materiału.

Swój ogród możesz też zamienić w prawdziwe dzieło sztuki, wykorzystując gabiony Betafence. To wysokiej jakości kosze zgrzewane, łączone za pomocą spiral, klipsów lub drutu wiązałkowego, które zazwyczaj wypełnia się materiałem skalnym.

Standardowo kosze gabionowe mają długość 1 m, wysokość 0,5 m lub 2 m i szerokości od 1 do 5 m, ale możesz zamówić gabiony także w innych rozmiarach i wykorzystać je do stworzenia niepowtarzalnych elementów małej architektury ogrodowej lub zabezpieczyć nimi skarpę, na której stoi Twój dom. Kosze gabionowe mają wieloletnią trwałość, dochodzącą nawet do 50 lat.

Gabion Betafence
Gabion Betafence

 

Logo Betafence

Betafence Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
tel.: (77) 40 62 200
fax: (77) 48 25 000
e-mail: ogradzamy@betafence.pl
www.ogradzamy.pl

aktualizacja: 2016-03-02
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x