Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kostka brukowa Polbruk Avanti

Kostka brukowa Polbruk Avanti

Kostka Polbruk Avanti zarówno nazwą, jak i wyglądem nawiązuje do włoskich brukowanych uliczek. Stanowi ona nie tylko doskonały materiał nawierzchniowy, który łatwo dopasowuje się do indywidualnych wymagań odbiorców, ale również budulec wielu efektownych wykończeń.

Realizacja skomplikowanych oraz wymagających szczególnego dopracowania koncepcji architektonicznych wymaga wyjątkowych materiałów, dlatego też tworząc wzory na nawierzchni konieczny jest dobór odpowiednio trwałych produktów.

Z pewnością atutem trapezowej kostki Avanti są wysokie parametry techniczne gwarantujące wytrzymałość stworzonej kompozycji oraz jej odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dostępne w tym asortymencie są dwie grubości kostek (6 cm, 8 cm), które pozwalają dopasować optymalny model zależnie od przewidywanego stopnia eksploatacji danego fragmentu nawierzchni.

Bogactwo oferowanych wymiarów umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Sześć wyprofilowanych elementów wchodzących w skład tej kolekcji stworzy efektowną i bezpieczną nawierzchnię.

Bogata kolorystyka kostki Avanti pozwala wprowadzić optymistyczny element w najbliższym otoczeniu domu dopasowując się do okolicznego krajobrazu, bądź też tworząc przykuwający wzrok, efektowny akcent kolorystyczny będący wizytówką nowopowstałej nawierzchni. Kostka ta dostępna jest w wersji płukanej w sześciu klasycznych kolorach z chłodnej (szary, ciemnoszary, grafit) i ciepłej palety barw (żółty, czerwony, brązowy).

Firma powiązana: Polbruk
aktualizacja: 2014-09-15

Dodaj komentarz

Rolety z bohaterami filmów studia DreamWorks
Rolety z bohaterami filmów studia DreamWorks Firma FAKRO nawiązała współpracę ze studiem animacji filmowej DreamWorks. Efektem tego działania jest specjalnie zaprojektowana kolekcja ...
FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017
FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017 Siatkówka w Polsce to po piłce nożnej najpopularniejsza dyscyplina zespołowa. Kochają ją tysiące wiernych kibiców, a polscy siatkarze ...
Zatrzymaj upał na zewnątrz
Zatrzymaj upał na zewnątrz Choć tegoroczne lato długo nas nie rozpieszczało, wraz z końcem lipca pojawiły się w Polsce tropikalne wręcz upały. Każdy stara się ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze