Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Bruk-Bet świętuje 30-lecie działalności

Bruk-Bet świętuje 30-lecie działalności

W jesienny listopadowy wieczór, w sali Teatru w siedzibie Bruk-Bet w Niecieczy firma Bruk-Bet świętowała 30 lat działalności. Uroczystą galę z okazji okrągłego jubileuszu rozpoczęła prezentacja filmu, który przedstawił historię powstania firmy, od małego zakładu rzemieślniczego, przez fazę jej intensywnego rozwoju, aż do stanu aktualnego z 15 zakładami produkcyjnymi, 32 liniami technologicznymi i 17 firmowymi biurami sprzedaży.

Prezes Zarządu Krzysztof Witkowski, witając gości, podziękował wszystkim za współpracę, wsparcie i zaufanie, jakim obdarzali firmę przez wszystkie te lata. Przedstawił także plany firmy na nadchodzące miesiące, wśród których na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie na rynek niezwykle nowoczesnej serii produktów Fotoline, będącej wynikiem zastosowania unikalnych rozwiązań technologicznych.

Wśród zgromadzonej publiczności nie zabrakło przedstawicieli władz państwowych, środowiska akademickiego oraz instytucji kościelnych. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili m.in. Biskup Tarnowski Andrzej Jeż, Dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH - prof. Jerzy Lis, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego - Stanisław Sorys oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju - Janusz Żbik.

Jubileuszowe spotkanie stało się okazją do wręczenia wyjątkowych odznak i medali. Ministerialne odznaki honorowe "Za zasługi dla budownictwa" wręczył przedstawicielom władz firmy Bruk-Bet, panu Krzysztofowi Witkowskiemu oraz pani Marii Witkowskiej, Podsekretarz Stanu, Janusz Żbik. Ponadto, pani Dyrektor Maria Witkowska, za swoje wieloletnie aktywne działania na rzecz lokalnej społeczności, otrzymała także odznaczenie – "Złotą Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski", która została uroczyście przekazana przez Stanisława Sorysa. Także i Zarząd Bruk-Betu wykorzystał uroczystą galę, aby wręczyć honorowe statuetki osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju firmy.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele życia publicznego oraz wieloletni partnerzy handlowi, którym firma Bruk-Bet zawdzięcza obecną pozycję lidera w branży budowlanej na polskim rynku. Nie zabrakło także podziękowań dla pracowników firmy, którzy swoją pasją, zaangażowaniem oraz poświęceniem, od lat gwarantują sukces i powodzenie w realizacji najśmielszych wizji i najbardziej ambitnych celów biznesowych.

Oficjalną część uroczystości uświetnił niezwykły występ artystyczny Trzech Polskich Tenorów w towarzystwie Orkiestry im. Johanna Straussa oraz solistki Opery Krakowskiej, sopranistki Iwony Sochy. Niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny operowo-operetkowej stworzyły na scenie Teatru w Niecieczy niezapomniane widowisko, pełne przebojowego repertuaru z dużą dawką poczucia humoru.

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2014-12-05

Dodaj komentarz

Budowa ogrodu zimowego - krok po kroku

Zaczynamy budowę naszego ogrodu. W zależności od wybranej lokalizacji, możemy wykorzystać istniejącą płytę tarasową lub posadowić nowy fundament.

Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II
Zadaszenie ALUNA® Aluwall II Zadaszenie ALUNA® Aluwall II swoją konstrukcją przypomina typowe ogrody zimowe. Połączony bezpośrednio ze ścianą budynku poprzez zamontowaną ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x