Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Polbruk Linea - nie tylko na taras

Polbruk Linea - nie tylko na taras

Płyty tarasowe Polbruk Linea o fakturze przypominającej naturalną skałę wapienną to sposób na zaprowadzenie w ogrodzie niepowtarzalnego stylu i elegancji rodem z minimalistycznej Skandynawii.

Smukły, prostokątny kształt płytek, ich chropowata powierzchnia i naturalny, jasnoszary kolor działają inspirująco, stąd też są wykorzystywane nie tylko do aranżowania tarasów czy ścieżek. Każdej przestrzeni, w której zostają użyte, nadają unikalny charakter i odrobinę ekskluzywności.

Technologia zastosowana do produkcji Polbruk Linea – wet-cast – pozwala na niemal pełne odwzorowanie powierzchni wapiennej. Płyta ma grubość 4 cm, jest wytrzymała, a zarazem subtelna, dlatego sięgają po nią osoby, które w produktach cenią ich wysoką jakość wykonania, jak i wyróżniającą się estetykę.

Aby zwiększyć trwałość i odporność płyt na zabrudzenia, należy pamiętać o ich wcześniejszym zaimpregnowaniu. Do tego celu zalecany jest impregnat Polbruk Efekt.

Wymiary: 50 x 25 cm, 75 x 25 cm, 100 x 25 cm.

Firma powiązana: Polbruk
aktualizacja: 2015-03-16

Dodaj komentarz

Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...

Budowa ogrodu zimowego - krok po kroku

Zaczynamy budowę naszego ogrodu. W zależności od wybranej lokalizacji, możemy wykorzystać istniejącą płytę tarasową lub posadowić nowy fundament.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x