Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Lampy solarne AMOR marki ActiveJet

Marka ActiveJet Energy posiada w ofercie oświetlenie ogrodowe, dzięki któremu doświetlanym miejscom nadasz wyjątkowy charakter i nastrój.

Do najczęściej oświetlanych miejsc na zewnątrz domu należą podjazdy oraz ścieżki ogrodowe i schody. Ekspert marki ActiveJet radzi, aby w tym przypadku wybierać lampy LED, które dostarczą nam mocne światło. Zapewni to nie tylko efekt wizualny, ale przede wszystkim bezpieczeństwo dorosłym domownikom, jak też dzieciom wychodzącym na wieczorne spacery w ogrodzie. Ledowe lampy ActiveJet charakteryzują się niskim poborem prądu oraz długą żywotnością.

Dla amatorów ekologii marka ActiveJet również przygotowała odpowiednie produkty. W ofercie znalazły się lampy solarne, które dzięki użyciu odnawialnych źródeł energii znacząco zmniejszą jej zużycie, przyczynią się do dbania o środowisko naturalne, a ich posiadaczom zaoszczędzą instalacji przewodów elektrycznych. Lampy solarne umilą wieczory także na tarasach i balkonach. Ze względu na ich delikatne światło świetnie sprawdzą się w miejscach, w których zależy nam na uzyskaniu wyjątkowego nastroju.

Tym, dla których grille z przyjaciółmi i biesiadowanie przy ogniskach do późnych godzin nocnych są nieodłączną częścią spędzania wolnych chwil upalnych wieczorów, proponujemy zarówno wiszące jak i słupkowe lampy solarne ActiveJet.

Amatorom klasycznego designu w przydomowym zaciszu ogródka polecamy kuliste lampy solarne AMOR marki ActiveJet dostępne w 3 wersjach kolorystycznych (niebieska, żółta, malinowa). Zapewnią one delikatne światło w wybranym odcieniu. Znajdą zastosowanie przy oczkach wodnych oraz ogrodowych skalniakach.

Firma powiązana: ACTION (ActiveJet)
aktualizacja: 2015-07-15

Dodaj komentarz

Budowa ogrodu zimowego - krok po kroku

Zaczynamy budowę naszego ogrodu. W zależności od wybranej lokalizacji, możemy wykorzystać istniejącą płytę tarasową lub posadowić nowy fundament.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x