Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Robot koszący Ambrogio L30 Elite +

Ambrogio L30 Elite +, robot koszący włoskiego producenta ZCS kosi obszary do 1600 mkw, pokonuje pochyłości do 45% i obsługuje cztery odrębne strefy trawnika.

Robot koszący Ambrogio L30 Elite +

Dzięki szerokiemu nożowi (25 cm) w kształcie gwiazdy z 4 ostrzami, bezszczotkowym silnikiem, pojemnym bateriom i czujnikowi skoszonej trawy, robot Ambrogio L30 Elite + jest bardzo efektywny i sam optymalizuje czas swojej pracy. Kosi, nieprzerwanie przez 3h. Jego trójkątny kształt pozwala pracować w nawet bardzo skomplikowanych ogrodach, z różnego rodzaju wykończeniem granic trawnika, bardzo wąskimi przejazdami, a także z żywopłotem czy stawem.

W Polsce dystrybutorem robotów koszących Ambrogio jest specjalistyczna sieć sprzedaży i serwisu – Robofarma.

www.robofarma.com

Firma powiązana: The Tickmanns
aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Jak zapewnić systematyczne podlewanie trawnika wodą opadową z dachu?

Mam trawnik o powierzchni prawie 1000 m2 i chciałbym zapewnić systematyczne jego podlewanie wodą opadową zbieraną z dachu. Czy warto zamontować podziemny zbiornik na deszczówkę i jaka powinna być jego pojemność?

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x