Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Kostka LUNIS i LUNIS LARGO nowe wzory dostępne w ofercie SEMMELROCK

Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów, kostka brukowa daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Różnorodne jej powierzchnie oraz wzory dostępne w ofercie SEMMELROCK (między innymi unikalne i oryginalnie barwione ColorFusion, ColorFlow czy ColorStripe, kostki płukane, postarzane, klasyczne) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane desenie.

Kostka LUNIS i LUNIS LARGO nowe wzory dostępne w ofercie SEMMELROCK

Dobrze zaprojektowana i ułożona powierzchnia z kostki brukowej zapewnia przestrzeni estetyczny wygląd. Nowoczesny duży format, ciemny kolor luce nero z dodatkiem specjalnego kruszywa, które lśni w promieniach słońca – to właśnie kostka LUNIS i LUNIS LARGO. Nic dodać, nic ująć – wytworna współczesna elegancja.

Kostka brukowa dostępna jest w dwóch formatach:

  • LUNIS – 50 x 25 x 8 cm – cena: 121,77 zł brutto/m2
  • LUNIS LARGO – 75 x 50 x 10 cm – cena: 146,37 zł brutto/m2.
Firma powiązana: Semmelrock Stein+Design
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...

Jak dbać o ścieżki, chodniki i podjazd?

Ścieżki, chodniki i podjazd z kostki betonowej, bruku klinkierowego i kamiennego lub drewnianego wymagają systematycznej pielęgnacji, by dłużej zachować odpowiedni wygląd i wytrzymałość. Opisujemy podstawowe zasady pielęgnacji nawierzchni ogrodowych.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x