Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Realit(y) złoty medal

Podczas tegorocznej edycji targów Budma firma Bruk-Bet z Niecieczy k. Tarnowa została laureatem Złotego Medalu. Ta prestiżowa nagroda została przyznana za System Realit - grupę wyrobów z betonu, które wiernie naśladują kamień naturalny, drewno bądź rustykalną terakotę.

Podczas tegorocznej edycji targów Budma firma Bruk-Bet z Niecieczy k. Tarnowa została laureatem Złotego Medalu. Ta prestiżowa nagroda została przyznana za System Realit - grupę wyrobów z betonu, które wiernie naśladują kamień naturalny, drewno bądź rustykalną terakotę.

W Systemie Realit są kamienie ciosane, płyty deptakowe, bloczki ogrodowe, drewno posadzkowe i terakota.

Kamienie ciosane oferowane są w trzech ciepłych odcieniach nawiązujących do barw ziemi. Podstawowym pakietem systemu jest zestaw płyt prostokątnych o różnych rozmiarach. Rozszerzeniem jest zestaw do tworzenia kół.

Płyty deptakowe to nieregularne, owalne formy kamienia ciosanego. Tworzy się z nich oryginalne ścieżki w miejscach o niewielkim ruchu pieszym.

Bloczki ogrodowe służą do tworzenia murków oporowych, rabat kwiatowych i do aranżacji powierzchni tarasowych.

Drewno posadzkowe to wykonane z betonu elementy do złudzenia przypominające deski, krążki drewniane i inne elementy.

Płytki imitujące terakotę (w różnych rozmiarach) przeznaczone są głównie do układania na tarasach. Oprócz podstawowych kolorów płytki 15x15 i 10x10 cm oferowane są w kolorze czarnym, by zwiększyć dekoracyjność układanych wzorów.


Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Meble ogrodowe w ofercie ARCHONhome.pl
Meble ogrodowe w ofercie ARCHONhome.pl Ogród, miejsce relaksu i wypoczynku. Jeśli lubicie delektować się wspólnymi, rodzinnymi posiłkami w otoczeniu przyrody, to nasze meble ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze