Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Realit(y) złoty medal

Podczas tegorocznej edycji targów Budma firma Bruk-Bet z Niecieczy k. Tarnowa została laureatem Złotego Medalu. Ta prestiżowa nagroda została przyznana za System Realit - grupę wyrobów z betonu, które wiernie naśladują kamień naturalny, drewno bądź rustykalną terakotę.

Podczas tegorocznej edycji targów Budma firma Bruk-Bet z Niecieczy k. Tarnowa została laureatem Złotego Medalu. Ta prestiżowa nagroda została przyznana za System Realit - grupę wyrobów z betonu, które wiernie naśladują kamień naturalny, drewno bądź rustykalną terakotę.

W Systemie Realit są kamienie ciosane, płyty deptakowe, bloczki ogrodowe, drewno posadzkowe i terakota.

Kamienie ciosane oferowane są w trzech ciepłych odcieniach nawiązujących do barw ziemi. Podstawowym pakietem systemu jest zestaw płyt prostokątnych o różnych rozmiarach. Rozszerzeniem jest zestaw do tworzenia kół.

Płyty deptakowe to nieregularne, owalne formy kamienia ciosanego. Tworzy się z nich oryginalne ścieżki w miejscach o niewielkim ruchu pieszym.

Bloczki ogrodowe służą do tworzenia murków oporowych, rabat kwiatowych i do aranżacji powierzchni tarasowych.

Drewno posadzkowe to wykonane z betonu elementy do złudzenia przypominające deski, krążki drewniane i inne elementy.

Płytki imitujące terakotę (w różnych rozmiarach) przeznaczone są głównie do układania na tarasach. Oprócz podstawowych kolorów płytki 15x15 i 10x10 cm oferowane są w kolorze czarnym, by zwiększyć dekoracyjność układanych wzorów.


Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...

Oczko wodne - jaki filtr zastosować?

Jeśli w ogóle nie chcemy mieć kłopotów z wodą w oczku wodnym, powinniśmy zastosować filtr.
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x