Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Zieleń to Życie

Czy beton może służyć do upiększenia ogrodu? Czy może nadać mu lekkości oraz wyjątkowego stylu? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, dotyczących aranżacji przestrzeni w ogrodach można było uzyskać na stoisku firmy Semmelrock, w trakcie targów "Zieleń to Życie".

W trakcie targów "Zieleń to Życie"Producent kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów architektury ogrodowej zaprezentował w trakcie wystawy ofertę unikatowych produktów oraz pomysłów na piękny ogród. Targi odbyły się w dniach 29-31.08.2008 roku, w Warszawie, w Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Ogród od podstaw

Wyobrażenie sobie pięknego ogrodu nie jest łatwe. Bogactwo kompozycji, pomysłów oraz produktów do ich realizacji może przytłaczać. W takich sytuacjach warto zobaczyć, korzystając z jakich produktów, rozwiązań oraz pomysłów możemy osiągnąć wyjątkowy efekt. Zainteresowanych realizacją marzeń zapraszamy na nasze stoisko na targach Zieleń to Życie – mówi Jacek Krzyżanowski, Marketing Manager z firmy Semmelrock Stein+Design.

Piękny ogród kompleksowo

Jak nadać oryginalny wygląd ogrodom? Jak stworzyć spójną kompozycję, nie gubiąc się wśród tysięcy opcji? Rozwiązaniem jest zastosowanie produktów Semmelrock z serii Bradstone, posiadających wyjątkowy design. Inspiracją do ich wykonania jest naturalnie obrabiany kamień. Struktura wiernie odwzorowuje oryginał, z zachowaniem jego kształtu. Dzięki tym produktom można tworzyć wyjątkowe kompozycje w stylu retro, nawiązujące do ciepłego klimatu Toskanii i innych krajów południowych.

Produkty z serii Bradstone umożliwiają kompleksową aranżację przestrzeni ogrodów oraz tarasów. Oferta składa się m.in. z płyt ogrodowych i tarasowych, rozet, obrzeży, stopni oraz systemów murków. Ciekawymi produktami, cieszącymi się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, są: pierwszy w Polsce parkiet ogrodowy oraz podkłady kolejowe.

Parkiet ogrodowy cechuje realistyczne odtworzenie kolorystyki oraz faktury drewna. Płyty wyglądają jak autentyczne deski sosnowe. Na każdej z poszczególnych części parkietu zostały wiernie odwzorowane słoje oraz sęki drewna. Podkłady kolejowe (wykonane z betonu) są wierną kopią prawdziwych elementów torów kolejowych. Faktura naturalnie odwzorowuje słoje, pęknięcia, ślady po gwoździach oraz brązową barwę podkładów.

W trakcie targów "Zieleń to Życie"W trakcie targów "Zieleń to Życie"

Wirtualna kostka brukowa

Nowością, prezentowaną na targach "Zieleń to Życie" przez Semmelrock, była nowa strona www. Wyjątkowym elementem serwisu są pokazy zdjęć panoramicznych. Stwarzają one wrażenie bezpośredniego przebywania w centrum fotografii. Dzięki wirtualnym panoramom internauci mogą dokładnie obejrzeć każdą część powierzchni oraz interaktywnie poznać produkty. Narzędzie to, w połączeniu z licznymi przykładami aranżacji przestrzeni pozwala na kompleksowe zapoznanie się z ofertą Semmelrock. zawiera kilkaset zdjęć unikatowych aranżacji wykonanych z produktów firmy.

Tarasowy konkurs

Na targach firma Semmelrock zaprezentowała również zwycięskie zgłoszenia laureatów konkursu „Twój nowy taras w prezencie”. Główną nagrodą, o którą rywalizowali uczestnicy, była kompleksowa realizacja tarasu ogrodowego: materiały, projekt oraz jego wykonanie.

 

Firma powiązana: Semmelrock Stein+Design
aktualizacja: 2008-09-12

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Rośliny okrywowe - alternatywa dla trawnika

Pięknie utrzymana murawa jest marzeniem każdego posiadacza ogrodu. Jednak prace pielęgnacyjne jakie trzeba przeprowadzić, aby uzyskać pożądany efekt potrafią często zniechęcić nawet wyśmienitego ogrodnika. W takim przypadku doskonałą alternatywą okazują się rośliny okrywowe.
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x