Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Stwórz aranżację ogrodu...

Polbruk S.A.  – producent kostki brukowej ogłosił w październiku konkurs dla studentów p.t. „Stwórz aranżację ogrodu wystawowego produktów POLBRUK S.A.”.  Na zwycięzców czekają 3 równorzędne nagrody:  miesięczne, płatne staże  w firmie, a może nawet perspektywa stałej pracy…

Konkurs dla studentówDo wzięcia udziału w konkursie firma zaprosiła studentów kierunków projektowych największych polskich uczelni technicznych:  wydz. architektury, w tym  terenów zielonych, budownictwa i ogrodnictwa.

Uczestnicy konkursu mają  zadanie zaprojektować ogródek wystawowy, który zostanie w 2009 roku wykonany na terenie wybranych hurtowni współpracujących z firmą.  Ogródek ma pokazać różnorodność oferty firmy i różnice funkcjonale kostek brukowych poprzez  przykłady zastosowania w praktyce.

Ogródek wystawowy to forma prezentacji produktu poprzez konkretne rozwiązania projektowo-architektoniczne, to demonstracja zastosowań produktu z wyczuciem i umiejętnością łączenia barw, różnorodnych faktur, ale także kształtowania przestrzeni wielopoziomowej (w zróżnicowanej rzeźbie terenu).

Chcielibyśmy, aby młodzi ludzie przełożyli swój zapał, kreatywność i młodość na praktyczną promocję  produktów POLBRUKu.  To bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie bowiem ogródki wystawowe stanowić będą swego rodzaju wizytówką naszej firmy w terenie. Jestem jednak przekonany, że warto zawierzyć młodym. Bardzo liczymy, że objawi się nam osoba utalentowana, z którą po okresie stażu być może będziemy kontynuowali współpracę rozwijając w Polbruku  doradztwo architektoniczne. -  mówi Mariusz Bogacz, Prezes Zarządu POLBRUK S.A.

 

aktualizacja: 2008-10-30

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Oranżeria - aranżacje

Do stworzenia dobrego projektu oranżerii niezbędne są, oprócz doświadczonego architekta, konkretne ustalenia z właścicielem. Trzeba w nich określić do jakich celów wykorzystywana będzie oranżeria – do hodowli roślin, do spożywania posiłków czy też intensywnej pracy.
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x