Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Stwórz aranżację ogrodu...

Polbruk S.A.  – producent kostki brukowej ogłosił w październiku konkurs dla studentów p.t. „Stwórz aranżację ogrodu wystawowego produktów POLBRUK S.A.”.  Na zwycięzców czekają 3 równorzędne nagrody:  miesięczne, płatne staże  w firmie, a może nawet perspektywa stałej pracy…

Konkurs dla studentówDo wzięcia udziału w konkursie firma zaprosiła studentów kierunków projektowych największych polskich uczelni technicznych:  wydz. architektury, w tym  terenów zielonych, budownictwa i ogrodnictwa.

Uczestnicy konkursu mają  zadanie zaprojektować ogródek wystawowy, który zostanie w 2009 roku wykonany na terenie wybranych hurtowni współpracujących z firmą.  Ogródek ma pokazać różnorodność oferty firmy i różnice funkcjonale kostek brukowych poprzez  przykłady zastosowania w praktyce.

Ogródek wystawowy to forma prezentacji produktu poprzez konkretne rozwiązania projektowo-architektoniczne, to demonstracja zastosowań produktu z wyczuciem i umiejętnością łączenia barw, różnorodnych faktur, ale także kształtowania przestrzeni wielopoziomowej (w zróżnicowanej rzeźbie terenu).

Chcielibyśmy, aby młodzi ludzie przełożyli swój zapał, kreatywność i młodość na praktyczną promocję  produktów POLBRUKu.  To bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie bowiem ogródki wystawowe stanowić będą swego rodzaju wizytówką naszej firmy w terenie. Jestem jednak przekonany, że warto zawierzyć młodym. Bardzo liczymy, że objawi się nam osoba utalentowana, z którą po okresie stażu być może będziemy kontynuowali współpracę rozwijając w Polbruku  doradztwo architektoniczne. -  mówi Mariusz Bogacz, Prezes Zarządu POLBRUK S.A.

 

aktualizacja: 2008-10-30

Dodaj komentarz

Oranżeria - aranżacje

Do stworzenia dobrego projektu oranżerii niezbędne są, oprócz doświadczonego architekta, konkretne ustalenia z właścicielem. Trzeba w nich określić do jakich celów wykorzystywana będzie oranżeria – do hodowli roślin, do spożywania posiłków czy też intensywnej pracy.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x