Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann

Teraz Polska liczy na Was - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa Polskiego Zwiazku Biathlonu i firmy Viessmann zorganizowana w sezonie olimpijskim w dniu 29 października w Centrum PKOL w Warszawie.
W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Teraz Polska liczy na was - powiedział Prezes Roland Krause wręczając Tomaszowi Sikorze statuetkę "Teraz Polska", którą firma Viessmann otrzymała 1 czerwca 2009 r. za innowacyjny projekt Akademii. Mówiąc te słowa prezes przekazał również życzenia sukcesów w sezonie i upragnionego olimpijskiego złota.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu. W roli gospodarzy wystąpili Prezes PZBiath Zbigniew Waśkiewicz i Prezes Zarządu firmy Viessmann Roland Krause. Konferencję z dziennikarskim i sportowym zacięciem poprowadził redaktor TVP Sport Przemysław Babiarz.

Nasz najlepszy biathlonista Tomasz Sikora wraz z biathlonistkami Weroniką Nowakowską, Krystyną Palką oraz Magdaleną Gwizdoń podsumowali dotychczasowe przygotowania do Olimpiady w Vancouver. Już za 107 dni Tomasz Sikora wybiegnie na trasę olimpijską w Whistler.

Mam nadzieję, że po medal. PŚ w tym sezonie jest mniej ważny Wszystko podporządkowuję igrzyskom - Tomasz Sikora który prawdopodobnie będzie jedynym polskim biatlonistą w Vancouver. Na igrzyska pojedzie za to pięcioosobowa kadra kobiet na czele z Magdaleną Gwizdoń, Weroniką Nowakowską i Krystyną Pałką.

W konferencji prasowej uczestniczyła Reprezentacja Olimpijska Polskiego Związku Biathlonu.

Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy w drugiej, mniej oficjalnej części nie odstępowali kadry na krok. Błysk fleszów oraz reflektory najważniejszych kamer telewizyjnych towarzyszyły Reprezentacji.

Podczas konferencji przeprowadzony został event sportowy "Pojedynek Mistrzów" w którym wystartowali Tomasz Sikora i Prezes Krause. Pojedynek składał się z dwóch konkurencji. Pierwsza typowo związana z Biathlonem, polegająca na trafieniu 5 strzałów w jak najkrótszym czasie. W tej konkurencji zwyciężył srebrny medalista z Turynu.

W drugiej konkurencji należało dokonać nastawy komfortowych temperatur za pomocą nowego regulatora Vitotronic: temperaturę pomieszczenia i ciepłej wody użytkowej. Ta runda zakończyła się remisem.

 

Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2009-11-04

Dodaj komentarz

Techniprot z Gazelą Biznesu
Techniprot z Gazelą Biznesu Firma TECHNIPROT dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Nowość KOSPEL - promienniki podczerwieni IH GoldSun
Nowość KOSPEL - promienniki podczerwieni IH GoldSun Firma KOSPEL wprowadziła do oferty nową kategorię urządzeń - promienniki podczerwieni IH GoldSun. Promienniki zapewniają komfort cieplny ...
Hybrydowy grzejnik podtynkowy 3THERMO-system
Hybrydowy grzejnik podtynkowy 3THERMO-system Zapewnić komfort termiczny przy zminimalizowaniu strat energii – oto cel, jaki postawiła sobie firma 3THERMO, opracowując pierwszy na świecie ...
Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x