Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Artykuły

Całkowita kontrola Twojego ogrzewania w zasięgu ręki! ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Gdziekolwiek jesteś i o każdej porze możesz teraz kontrolować co dzieje się z Twoim ogrzewaniem. W ten sposób uzyskujesz nie tylko znaczne oszczędności, ale także zyskujesz pewność, że Twój dom jest bezpieczny.

Całkowita kontrola Twojego ogrzewania w zasięgu ręki!

Za koszt ogrzewania w dużym stopniu odpowiada system sterowania instalacją grzewczą. To on utrzymuje bowiem optymalną temperaturę w domu, nie dopuszczając do jego przegrzania lub wychłodzenia.

System sterowania ogrzewaniem SALUS iT600 pozwala na regulację temperatury w każdym pomieszczeniu indywidualnie i o różnych porach, a tym samym daje nam możliwość zaoszczędzenia do 30% na kosztach ogrzewania! Co więcej, można z niego korzystać przez Internet, dzięki bezpłatnej aplikacji Smart Home.

To, jak korzysta się z instalacji grzewczej, ma największy wpływ na wysokość naszych rachunków. Inteligentne sterowanie zapewnia najbardziej efektywne i ekologiczne zarządzanie ciepłem. Dzięki czujnikom otwarcia montowanym na drzwiach i oknach ogrzewanie może być, na przykład, samoczynnie wyłączane na czas otwarcia okna i wietrzenia pomieszczenia lub pozostawienia przez dłuższy czas otwartych drzwi zewnętrznych.

W przypadku nieobecności użytkowników system może z kolei odpowiednio obniżyć temperaturę w domu, a przed ich powrotem doprowadzić ją do optymalnego poziomu. Efektywne oszczędności można uzyskać także poprzez zróżnicowanie temperatur w poszczególnych pomieszczeniach. Rozwiązania tego typu to nie tylko wygoda na co dzień, lecz także racjonalne gospodarowanie energią cieplną. Takie i inne korzyści oferuje system iT600 firmy SALUS.

System iT600 składa się z regulatorów temperatury, listew centralnych do sterowania ogrzewaniem/chłodzeniem podłogowym, bezprzewodowych głowic termostatycznych, modułów sterujących. Do tego dochodzą czujniki otwarcia okien/drzwi czy inteligentne wtyczki (Smart Plug), dające użytkownikom możliwość sterowania dodatkowymi urządzeniami wpiętymi do gniazdka (np. telewizor, oświetlenie).

Kluczowym elementem systemu z aplikacją Smart Home jest bramka internetowa, która komunikuje ze sobą wszystkie urządzenia znajdujące się w budynku a z Internetem łączy się za pomocą WiFi. Co istotne, pozwala ona na bezproblemowe rozbudowywanie sieci o nowe elementy serii w dowolnym momencie. iT600 oparty jest na sieci ZigBee, dzięki której system ten charakteryzuje niewielki pobór energii, niezawodny transfer danych i wysoki poziom bezpieczeństwa transmisji. Dodatkowo regulatory tego systemu wyposażone są w system PWM (Pulse Width Modulation) zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniach precyzyjnie utrzymując w nich zadane temperatury.

Regulatory systemu sterowania ogrzewaniem SALUS iT600 wyposażone są w system PWM (Pulse Width Modulation) zapewniając komfort cieplny w pomieszczeniach precyzyjnie utrzymując w nich zadane temperatury

iT600 SALUS to innowacyjne rozwiązanie, dające możliwość kompleksowego zarządzania ogrzewaniem w domu, i to z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą bezpłatnej aplikacji Smart Home, dostępnej dla systemów Android oraz IOS. Można ją ściągnąć w języku polskim na urządzenia mobilne z Google Play czy App Store. Obsługa aplikacji SALUS Smart Home jest przy tym bardzo intuicyjna. Dzięki obrazkowemu menu dobrze radzą sobie z nią zarówno najmłodsi użytkownicy, jak i seniorzy.

Aplikacja SALUS Smart Home z funkcją skanowania budynku zapewnia szybką kontrolę budynku i znajdujących się w nim urządzeń systemu iT600. Jest to idealne rozwiązanie w momencie, gdy przed wyjściem chcemy mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne. Za pomocą aplikacji można też sprawdzić lub zmienić temperaturę w każdym pomieszczeniu osobno. Dodatkowo można prześledzić historię pracy czujników otwarcia drzwi lub okna lub też sprawdzić zużycie energii przez inteligentną wtyczkę.

iT600 Smart Home może także generować powiadomienia mailowe i esemesowe, informujące o ważnych działaniach w systemie zapewniając w ten sposób użytkownikom ciągłą kontrolę nad właściwym i ekonomicznym funkcjonowaniem instalacji grzewczej.

Salus Controls - logotyp
Dodatkowe informacje na stronie: www.salus-controls.pl oraz www.it600.pl
aktualizacja: 2017-02-15

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Historia marki Purmo ciepłem pisana
Historia marki Purmo ciepłem pisana Marka Purmo, która wchodzi w skład koncernu Rettig Heating, obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Nowoczesne grzejniki oraz systemy ogrzewania ...
Grzejnik Nobilis wchodzi na salony...
Grzejnik Nobilis wchodzi na salony... Grzejnik Nobilis to unikatowy owoc wzorniczych innowacji i 25 lat doświadczeń firmy Kalmar. Ma już pierwsze realizacje i od początku zdobył ...
INSPIRO - nowa generacja wodnych grzejników ściennych marki REGULUS®-system
INSPIRO - nowa generacja wodnych grzejników ściennych marki REGULUS®-system INSPIRO to nowa generacja wodnych grzejników ściennych, gwarantujących ekonomiczne, łatwo sterowalne ogrzewanie nowoczesnego domu.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x