Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Nowy salon Viessmanna

W dniu 25 października 2005 odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w regionie warszawskim salonu firmowego Viessmann. W uroczystości brali udział przedstawiciele prasy, firm instalacyjnych, firmy Viessmann i Kalmar oraz Dyrektor Generalny firmy Viessmann w Polsce Roland Krause.

W dniu 25 października 2005 odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w regionie warszawskim salonu firmowego Viessmann. W uroczystości brali udział przedstawiciele prasy, firm instalacyjnych, firmy Viessmann i Kalmar oraz Dyrektor Generalny firmy Viessmann w Polsce Roland Krause.

W salonie można uzyskać profesjonalną poradę w zakresie wyboru najefektywniejszego, dostosowanego do potrzeb inwestora systemu grzewczego. Na ekspozycji zaprezentowano pełen przekrój oferty firmy Viessmann. W sklepie można zapoznać się z zasadami pracy kotłów kondensacyjnych typu Vitodens czy Vitocrossal, kotłów na paliwo stałe Vitolig, pomp ciepła Vitocal czy kolektorów słonecznych Vitosol, można poznać uwarunkowania techniczne i ekonomiczne wyboru tych najnowocześniejszych rozwiązań i uzyskać porady w zakresie doboru automatyki i oprogramowania. A wszystko po to by jak najmniej płacić za ogrzewanie.

Salon firmowy kompleksowo obsługuje klienta od projektu, poprzez dobór i sprzedaż urządzeń, aż po wykonawstwo i opiekę serwisową. Takie rozwiązanie nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale również umożliwia klientom indywidualnym skorzystanie z 7% stawki Vat za kompleksową usługę, co o 15% obniża koszt instalacji grzewczej w budynku. Do sklepu warto zabrać projekt domu, gdyż w ten sposób od razu będzie można przejść do wyboru konkretnych rozwiązań.

tel. (71) 360 71 00


Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowość KOSPEL - promienniki podczerwieni IH GoldSun
Nowość KOSPEL - promienniki podczerwieni IH GoldSun Firma KOSPEL wprowadziła do oferty nową kategorię urządzeń - promienniki podczerwieni IH GoldSun. Promienniki zapewniają komfort cieplny ...
Hybrydowy grzejnik podtynkowy 3THERMO-system
Hybrydowy grzejnik podtynkowy 3THERMO-system Zapewnić komfort termiczny przy zminimalizowaniu strat energii – oto cel, jaki postawiła sobie firma 3THERMO, opracowując pierwszy na świecie ...
Świeże powietrze z grzejnikami Jaga
Świeże powietrze z grzejnikami Jaga Fresh i Oxygen, to nowe grzejniki firmy Jaga, które realnie rozwiązują problem globalnego zanieczyszczenia powietrza na poziomie domu i rodziny.
Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x