Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Nowy salon Viessmanna

W dniu 25 października 2005 odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w regionie warszawskim salonu firmowego Viessmann. W uroczystości brali udział przedstawiciele prasy, firm instalacyjnych, firmy Viessmann i Kalmar oraz Dyrektor Generalny firmy Viessmann w Polsce Roland Krause.

W dniu 25 października 2005 odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w regionie warszawskim salonu firmowego Viessmann. W uroczystości brali udział przedstawiciele prasy, firm instalacyjnych, firmy Viessmann i Kalmar oraz Dyrektor Generalny firmy Viessmann w Polsce Roland Krause.

W salonie można uzyskać profesjonalną poradę w zakresie wyboru najefektywniejszego, dostosowanego do potrzeb inwestora systemu grzewczego. Na ekspozycji zaprezentowano pełen przekrój oferty firmy Viessmann. W sklepie można zapoznać się z zasadami pracy kotłów kondensacyjnych typu Vitodens czy Vitocrossal, kotłów na paliwo stałe Vitolig, pomp ciepła Vitocal czy kolektorów słonecznych Vitosol, można poznać uwarunkowania techniczne i ekonomiczne wyboru tych najnowocześniejszych rozwiązań i uzyskać porady w zakresie doboru automatyki i oprogramowania. A wszystko po to by jak najmniej płacić za ogrzewanie.

Salon firmowy kompleksowo obsługuje klienta od projektu, poprzez dobór i sprzedaż urządzeń, aż po wykonawstwo i opiekę serwisową. Takie rozwiązanie nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale również umożliwia klientom indywidualnym skorzystanie z 7% stawki Vat za kompleksową usługę, co o 15% obniża koszt instalacji grzewczej w budynku. Do sklepu warto zabrać projekt domu, gdyż w ten sposób od razu będzie można przejść do wyboru konkretnych rozwiązań.

tel. (71) 360 71 00


Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Promocja pakietów MD Pack firmy Elektra
Promocja pakietów MD Pack firmy Elektra Powróciła popularna promocja pakietów MD Pack składających się z jednostronnie zasilanych mat grzejnych ELEKTRA MD oraz najnowszego modelu ...
Grzejnik Vertiga - dynamika w pięknej formie
Grzejnik Vertiga - dynamika w pięknej formie Grzejniki dekoracyjne - jak wskazuje nazwa - stosowane były zwykle jako uzupełnienie właściwego ogrzewania zwykle realizowanego przy pomocy ...
Techniprot z Gazelą Biznesu
Techniprot z Gazelą Biznesu Firma TECHNIPROT dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe - elektryczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze