Budujemy Dom
Instalacje / Ogrzewanie podłogowe i grzejniki / Aktualności

Viessmann na targach

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) Instalacje 2006 r., po raz pierwszy w Polsce, można było zobaczyć najnowszą ofertę produktową firmy Viessmann, przygotowaną na 2006 rok.
W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) Instalacje 2006 r., po raz pierwszy w Polsce, można było zobaczyć najnowszą ofertę produktową firmy Viessmann, przygotowaną na 2006 rok.

Zostały zaprezentowane nowości z zakresu kotłów kondensacyjnych, jak również kolektorów słonecznych i pomp ciepła, była także ekspozycja specjalna - Wyspa Nowości, gdzie można było zobaczyć takie urządzenia jak: kolektor Vitosol 200, Vitocal 200, pompę cipła Vitocal 343, a także gazowe kotły kondensacyjne Vitodens 300 19 kW z systemem Lambda Pro Control i Vitocrossal 200.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez firmę Viessmann były stoiska rozrywki, na których odwiedzający mogli spróbować swoich sił w grze w piłkarzyki oraz armwrestlingu - siłowaniu się na rękę. Na zwycięzców tych konkursów, oprócz gadżetów reklamowych firmy Viessmann, czekała nagroda specjalna - rozegranie finału z gwiazdami sportu. Na stoisku piłkarskim można było się zmierzyć z Józefem Młynarczykiem, Stefanem Majewskim, Grzegorzem Lato, Lesławem Ćmikiewiczem, Andrzejem Szarmachem oraz Janem Tomaszewskim. W siłowaniu się na rękę finaliści mieli szansę pokonać Józefa Tracza (zapasy) lub Jacka Jaracza (sumo), a wszystko to pod czujnym okiem zawodowych sędziów: Zbigniewa Solińskiego oraz Piotra Szczerby uprawiających armwrestling.

Podczas targów został rozstrzygnięty konkurs o Złote Medale MTP. Firma Viessmann otrzymała Złoty Medal za kondensacyjny kocioł gazowy Vitodens 300 19 kW oraz Złoty Medal za pompę ciepła Vitocal 343.

Firma Viessmann zwyciężyła również w konkursie Acanthus Aureus, w którym MTP nagradzają stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Oprócz licznych wyróżnień otrzymanych podczas targów Instalacje 2006, firma Viessmann może pochwalić się również największą ilością osób odwiedzających jej stoisko. Sukces ten zawdzięcza przede wszystkim akcji zorganizowanej pod hasłem "Pociąg firmy Viessmann i Przyjaciół", który umożliwił ponad dwutysięcznemu gronu Partnerów (dystrybutorów, projektantów i instalatorów) dotrzeć z różnych stron Polski na targi.
Firma powiązana: Viessmann
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Najbardziej znane marki
Ogrzewanie podłogowe wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Grzejniki wodne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Świeże powietrze z grzejnikami Jaga
Świeże powietrze z grzejnikami Jaga Fresh i Oxygen, to nowe grzejniki firmy Jaga, które realnie rozwiązują problem globalnego zanieczyszczenia powietrza na poziomie domu i rodziny.
Grzejniki ADAX marki Elektra sterowane WiFi
Grzejniki ADAX marki Elektra sterowane WiFi Grzejniki ADAX CLEA WiFi oraz ADAX NEO WiFi wyposażone zostały w bezprzewodowy termostat, umożliwiający zdalne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego ...
Historia marki Purmo ciepłem pisana
Historia marki Purmo ciepłem pisana Marka Purmo, która wchodzi w skład koncernu Rettig Heating, obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Nowoczesne grzejniki oraz systemy ogrzewania ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x