HERE:
Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Artykuły

Bezpieczne okno na świat. Rusza jesienna promocja OknoPlus

Nie ma chyba nic przyjemniejszego niż ciepła, kojąca oaza spokoju, do której możemy wrócić po ciężkim, pełnym wyzwań dniu. Na bezpieczeństwie naszego domu nie należy więc oszczędzać, lecz z niego korzystać!

Bezpieczne okno na świat. Rusza jesienna promocja OknoPlus

Już teraz, wybierając komfortowe i sprawdzone rozwiązania dla stolarki OknoPlus, otrzymamy nie tylko wysokiej jakości okno, ale wiele wartości dodanych – atrakcyjne rabaty, dodatkowe ubezpieczenie oraz bezcenny spokój.

Najbezpieczniejsze miejsce na świecie? Twój dom! Dlatego wszystkich tych, którzy tej jesieni postawią na przyszłościowe, odpowiedzialne decyzje zakupowe i wyposażą swoje okna w bezpieczną szybę, klucz centralny do wkładki patentowej czy okucie Comfort, OknoPlus nagrodzi dodatkowym rabatem na zakup wymarzonej stolarki okiennej.

Im więcej elementów podnoszących komfort i bezpieczeństwo wybierzemy, tym większą zniżkę otrzymamy. Ale to nie wszystko - dodatkowo, w standardzie, producent zagwarantuje nam roczne ubezpieczenie na szyby oraz zabezpieczenie okien w klasie RC.

Jakie możliwości mamy do wyboru?

- Myśląc o akcji promującej bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy się na stworzenie trzech pakietów, które odpowiadają różnorodnym potrzebom klientów. W ten sposób chcemy zachęcić do zupełnie innego spojrzenia na funkcje stolarki drzwiowej i okiennej w kontekście projektowania nowoczesnego domu. - podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy firmy OknoPlus.

Podstawowy wariant Safe House, dodawany do każdej umowy, obejmuje roczne ubezpieczenie szyb, co sprawia, że nie musimy martwić się o potencjalne pęknięcie szkła podczas użytkowania, prac wykończeniowych czy montażu.

W razie szkody wystarczy telefonicznie zgłosić uszkodzenie szyby, zamówić nową o takich samych parametrach wraz z usługą montażu i po kłopocie - ubezpieczyciel pokryje wszelkie poniesione przez nas koszty. Dodatkowo, niezależnie od wybranej opcji, każda konstrukcja zostanie wyposażona w dwa zaczepy antywłamaniowe, które podnoszą standard stolarki do klasy RC.

Wybierając pakiet Safe House Plus, zyskujemy dodatkowo możliwość zastosowania szyby bezpiecznej w jednej, wybranej konstrukcji. Budowa bezpiecznej szyby opiera się na zastosowaniu jednej lub dwóch warstw folii między taflami szkła, dzięki czemu osiągamy odpowiednio klasę bezpieczeństwa P1 lub P2. Szyby te są wytrzymałe pod kątem odporności na uderzenia, zaś w przypadku stłuczenia nie rozpadają się na drobne, ostre kawałki, maksymalnie eliminując ewentualne ryzyko zranienia.

Najwyższy pakiet Safe House MultiPlus, oprócz ubezpieczenia szyb i zaczepów antywłamaniowych, umożliwia wybór jednego z elementów, mających ogromny wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania stolarki okiennej i drzwiowej:

Konstrukcja przesuwna HST, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwala dopasować drzwi tarasowe do zróżnicowanych oczekiwań inwestora – zaczynając od funkcjonalności i kwestii bezpieczeństwa, na wymiarach i efekcie wizualnym kończąc.

Okucie Comfort montowane we wszystkich konstrukcjach, zapewni spokój nie tylko przy zamkniętych oknach, ale i w czasie wietrzenia. Dzięki dodatkowej funkcji odstawienia skrzydła od ramy o 6 mm na całym obwodzie, okucia te pozwalają na cyrkulację powietrza przy oknach pozostających w pozycji zaryglowanej i spełniają standard bezpieczeństwa identyczny z tym, jakim charakteryzuje się okno zamknięte w klasie RC1 lub RC2.

Wkładka patentowa klasy C z kluczem centralnym zagwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa drzwi zewnętrznych, ochroni konstrukcję przed rozwierceniem oraz zabezpieczy ją przed otwieraniem manipulacyjnym.

Akcja promocyjna OknoPlus potrwa od 10 września do 11 listopada. Bliższe informacje dostępne są w salonach producenta oraz na stronie www.oknoplus.pl.

Logo Oknoplus Zgodna 55
30-444 Kraków-Libertów
tel. 12 27 75 700
fax 12 27 75 800
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl 
aktualizacja: 2017-09-17

Dodaj komentarz

HERE:

Zobacz też:

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
OKPOL z dwoma tytułami TOPTEN
OKPOL z dwoma tytułami TOPTEN Odbywający się co roku konkurs TOPTEN ma na celu wyłonienie najlepszych rozwiązań pod względem efektywności energetycznej, dostępnych ...
Drzwi GERDA NTT - przedłuż gwarancję do 36 miesięcy
Drzwi GERDA NTT - przedłuż gwarancję do 36 miesięcy Jeżeli zależy Ci na tym, aby nowo zakupione drzwi wejściowe GERDA spełniały swoje zadanie i wykazały swoje wszelkie zalety, zdecyduj się ...
Postaw na dobry montaż z certyfikowaną ekipą Akademii GERDA!
Postaw na dobry montaż z certyfikowaną ekipą Akademii GERDA! GERDA, w ramach Akademii GERDA, organizuje szkolenia oraz certyfikacje dla montażystów swoich produktów.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
HERE:

HERE:
Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze

HERE:
HERE:
HERE: