Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Markiza w pełnej kasecie firmy Vertex

Markiza w pełnej kasecie oznaczona symbolem V6100 to nowość firmy Vertex, którą powinni docenić nie tylko pragmatycy czy rodzice dzieci, chcących latem bawić się na tarasie, ale również wszyscy, którzy dążą do tego, aby ich dom był jak najlepiej przystosowany do indywidualnych potrzeb.

Markiza w pełnej kasecie firmy Vertex
Specjalna konstrukcja sprawia, że po jej złożeniu belka przednia szczelnie zamyka całe poszycie markizy w kasecie, dzięki czemu tkanina jest chroniona m.in. przed deszczem i śniegiem – mówi Marcin Miraś, dyrektor handlowy firmy Vertex. – Jej prosta konstrukcja sprawia, że montaż markizy jest szybki i bezproblemowy. W wygodny sposób można nią osłonić duże powierzchnie tarasowe, balkonowe bądź ogrodowe – dodaje Marcin Miraś.

Co to oznacza dla zainteresowanych zakupem markizy? Przede wszystkim trwałość, dłuższą żywotność i wygodę. Wszystko to jest efektem możliwości zabezpieczenia poszycia przed gorszymi warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami w sytuacji, kiedy markiza nie jest wykorzystywana. Zwijalna tkanina i konstrukcja markizy nie są również narażone na ryzyko zniszczenia podczas letnich burz czy porywistych wiatrów. Warto dodać, że markizy nie trzeba demontować na okres jesienno-zimowy.

Solidność markizy jest nie tylko wynikiem funkcjonalności, to również najwyższa jakość wykonania, którą gwarantują doświadczenie firmy Vertex i zastosowanie najlepszych komponentów. Poszycie w markizie wykonane jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej (materiał markizy V6100 dostępny jest w kolorach srebrnym i białym). Odpowiednia impregnacja sprawia, że płótno nie należy do łatwo brudzących się, jest odporne na przemakanie i blaknięcia oraz powstawanie grzybów.

Aluminiowa konstrukcja ramion i stalowe liny w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia markizie niezawodne działanie. Dzięki budowie, tkanina jest napinana równomiernie. Całość jest regulowana pod kątem nachylenia w zakresie od 5° do 35°, co skutecznie zacienia wnętrze przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności. Markizy zewnętrze w pełnej kasecie V61000 firmy Vertex są estetyczne, a przede wszystkim trwałe i praktyczne.

Dostępne kolory konstrukcji: Biały RAL 9010, Srebrny RAL 9006, Czarny RAL 9011.
Wymiary - długość wysięgu / szerokość [m]: 2/2.95; 3/4.5; 3/5.95.
Cena: 2750-6400 zł brutto (w zależności od rozmiaru)


Firma powiązana: VERTEX
aktualizacja: 2012-05-24

Dodaj komentarz

SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych
SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych Ciche i bezpieczne zamykanie drzwi i okien podnoszono-przesuwnych stało się możliwe dzięki najnowszej technologii opracowanej przez grupę GU.
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017 Współczesna architektura stawia przed producentami materiałów budowlanych coraz wyższe wymagania – zarówno jeśli chodzi o parametry ...
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW 22 czerwca 2017 r. w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu, podczas 9 Nocy Designu, odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu ...

Mocowane do muru okna PVC o wymiarach ok. 1,5x1,5 m

Jak gęsto powinny być mocowane do muru okna plastikowe o wymiarach ok. 1,5×1,5 m? Ściana to w moim przypadku zwykłe pustaki ceramiczne. Jakich kołków do tego użyć? I w jakiej odległości od rogów powinny znaleźć się kliny i kotwy, bo podobno umieszczenie ich zbyt blisko rogów jest szkodliwe.

topowe produkty

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze