Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Markiza w pełnej kasecie firmy Vertex

Markiza w pełnej kasecie oznaczona symbolem V6100 to nowość firmy Vertex, którą powinni docenić nie tylko pragmatycy czy rodzice dzieci, chcących latem bawić się na tarasie, ale również wszyscy, którzy dążą do tego, aby ich dom był jak najlepiej przystosowany do indywidualnych potrzeb.

Markiza w pełnej kasecie firmy Vertex
Specjalna konstrukcja sprawia, że po jej złożeniu belka przednia szczelnie zamyka całe poszycie markizy w kasecie, dzięki czemu tkanina jest chroniona m.in. przed deszczem i śniegiem – mówi Marcin Miraś, dyrektor handlowy firmy Vertex. – Jej prosta konstrukcja sprawia, że montaż markizy jest szybki i bezproblemowy. W wygodny sposób można nią osłonić duże powierzchnie tarasowe, balkonowe bądź ogrodowe – dodaje Marcin Miraś.

Co to oznacza dla zainteresowanych zakupem markizy? Przede wszystkim trwałość, dłuższą żywotność i wygodę. Wszystko to jest efektem możliwości zabezpieczenia poszycia przed gorszymi warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami w sytuacji, kiedy markiza nie jest wykorzystywana. Zwijalna tkanina i konstrukcja markizy nie są również narażone na ryzyko zniszczenia podczas letnich burz czy porywistych wiatrów. Warto dodać, że markizy nie trzeba demontować na okres jesienno-zimowy.

Solidność markizy jest nie tylko wynikiem funkcjonalności, to również najwyższa jakość wykonania, którą gwarantują doświadczenie firmy Vertex i zastosowanie najlepszych komponentów. Poszycie w markizie wykonane jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej (materiał markizy V6100 dostępny jest w kolorach srebrnym i białym). Odpowiednia impregnacja sprawia, że płótno nie należy do łatwo brudzących się, jest odporne na przemakanie i blaknięcia oraz powstawanie grzybów.

Aluminiowa konstrukcja ramion i stalowe liny w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia markizie niezawodne działanie. Dzięki budowie, tkanina jest napinana równomiernie. Całość jest regulowana pod kątem nachylenia w zakresie od 5° do 35°, co skutecznie zacienia wnętrze przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności. Markizy zewnętrze w pełnej kasecie V61000 firmy Vertex są estetyczne, a przede wszystkim trwałe i praktyczne.

Dostępne kolory konstrukcji: Biały RAL 9010, Srebrny RAL 9006, Czarny RAL 9011.
Wymiary - długość wysięgu / szerokość [m]: 2/2.95; 3/4.5; 3/5.95.
Cena: 2750-6400 zł brutto (w zależności od rozmiaru)


Firma powiązana: VERTEX
aktualizacja: 2012-05-24

Dodaj komentarz

Mocowane do muru okna PVC o wymiarach ok. 1,5x1,5 m

Jak gęsto powinny być mocowane do muru okna plastikowe o wymiarach ok. 1,5×1,5 m? Ściana to w moim przypadku zwykłe pustaki ceramiczne. Jakich kołków do tego użyć? I w jakiej odległości od rogów powinny znaleźć się kliny i kotwy, bo podobno umieszczenie ich zbyt blisko rogów jest szkodliwe.

topowe produkty

GERDA - bezpieczeństwo Twojego domu

Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów domu i mieszkania. Do wyboru odpowiedniego produktu należy podejść ostrożnie, ponieważ inwestycja w drzwi to jednorazowy wydatek na wiele lat. Trzeba również pamiętać, że drzwi to nie tylko odpowiednie skrzydło, ale również ościeżnica i zamki.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016 Firma FAKRO dzięki jednemu z innowacyjnych rozwiązań - markizie pionowej VMZ Solar - otrzymała tytuł "Innowacji Roku 2016".
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX Firma VELUX wprowadza do podstawowej oferty nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym. Dzięki atrakcyjnym cenom nowych okien, ...
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3 Jak wynika z policyjnych statystyk średnio, w Polsce, co 15 minut dokonuje się kradzieży z włamaniem do domu. Co dziesiąty włamywacz dostaje ...

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x