Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Drutex uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Drutex uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

DRUTEX S.A. został po raz drugi uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznawanym przez Business Centre Club. Wyróżnienie stanowi jedną z najważniejszych nagród, którym honorowani są przedsiębiorcy na polskim rynku.

W XXII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddało się 85 firm. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz  zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu jest z kolei przyznawany firmom, które w minionym roku utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku zarówno jeśli chodzi o wskaźniki ekonomiczne jak również innowacyjność produktów, zaawansowanie technologiczne, zatrudnienie  i zaangażowanie społeczne.

Wśród utytułowanych czterdziestu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które na przełomie lat nie zwalniają tempa i wykazują rosnący potencjał inwestycyjny i rozwojowy, znalazł się DRUTEX. Firma została wyróżniona tytułem Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu już po raz drugi.

W roku 2010 DRUTEX uzyskał tytuł Lidera Polskiego Biznesu i od tamtej pory spółka wciąż polepsza swoje wyniki umacniając pozycję na europejskim rynku Stolarki.

Cieszę się, że już po raz drugi DRUTEX został nagrodzony Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Po raz kolejny zostaliśmy bowiem za kwalifikowani do najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, wyróżniających się ogromnym potencjałem wzrostu, innowacyjnością, doskonałą jakością produktów i polityką społecznej odpowiedzialności.

Każde z wyróżnionych 40 przedsiębiorstw w tegorocznym zestawieniu BCC zasługuje na podziw i uznanie. Każde z nich to inna filozofia prowadzenia biznesu. Jednakże skuteczna i przynosząca sukces. W naszym przypadku to doświadczenie, uczciwość, proinwestycyjna strategia i odwaga w biznesie stanowi z podstawę obecnej silnej pozycji na rynku. Z taką właśnie strategią będziemy walczyć o kolejne Diamenty w przyszłości.- powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Firma powiązana: DRUTEX S.A.
aktualizacja: 2013-01-30

Dodaj komentarz

Okna na poddaszu - dostępne rozwiązania

Jeśli dach jest dwuspadowy, to najlepszym i najprostszym rozwiązaniem są okna w ścianach szczytowych. Jednak zwykle nie wystarczają. By doświetlić poddasze, można zbudować lukarny z typowymi oknami (fasadowymi) lub zdecydować się na okna dachowe (połaciowe).

topowe produkty

Budujesz Dom - pomyśl o roletach Aluprof

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, dzięki swoim produktom pozwala stworzyć dom, w którym będziemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wrócimy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016 Firma FAKRO dzięki jednemu z innowacyjnych rozwiązań - markizie pionowej VMZ Solar - otrzymała tytuł "Innowacji Roku 2016".
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX Firma VELUX wprowadza do podstawowej oferty nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym. Dzięki atrakcyjnym cenom nowych okien, ...
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3 Jak wynika z policyjnych statystyk średnio, w Polsce, co 15 minut dokonuje się kradzieży z włamaniem do domu. Co dziesiąty włamywacz dostaje ...

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x