Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Związek Polskie Okna i Drzwi rekomenduje Aluprof

Związek Polskie Okna i Drzwi rekomenduje Aluprof

Firma Aluprof, producent profili aluminiowych, jest firmą rekomendowaną przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Certyfikaty przyznawane są producentom, którzy prowadzą swoją działalność w sposób zgodny z najwyższymi standardami biznesowymi. Wyróżnienie potwierdza rzetelność firm i stanowi ważną informację dla środowiska biznesowego.

Związek Polskie Okna i Drzwi został utworzony by umożliwić przedsiębiorcom wymianę doświadczeń. Celem organizacji jest promocja dobrych praktyk i wyznaczanie kierunków rozwoju branży. 

Przyznany certyfikat jest dla nas bardzo ważny. Stanowi on bowiem najlepszy dowód na to, że działalność Aluprof jest doceniana przez specjalistów. Od początku przykładamy dużą wagę do rozwoju oferty produktowej. Zawsze dbamy o to, by opracowywane przez firmę rozwiązania precyzyjnie odpowiadały na potrzeby rynku i stawały się inspiracją dla naszych klientów. Zależy nam na rozwoju polskiej branży stolarki budowlanej, dlatego wspieramy działania Związku POiD angażując się w liczne projekty inicjowane przez jedyną organizację reprezentującą branżę stolarki budowlanej – mówi Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof S.A.

Rekomendacje Związku Polskie Okna i Drzwi otrzymują firmy w nim zrzeszone, które działają rzetelnie, stając się w ten sposób przykładem dla innych przedsiębiorstw.

Certyfikat Związku Polskie Okna i Drzwi, przyznany firmie Aluprof S.A. podczas uroczystej Gali IV Kongresu Stolarki Polskiej, stanowi solidną rekomendację biznesową dla tego przedsiębiorstwa. Za rekomendacją stoją konkretne argumenty – otrzymują ją przedsiębiorstwa w pełni wiarygodne, oferujące rozwiązania o najwyższych standardach jakości. Aluprof w pełni spełnia te wymagania. Co ważne, firma aktywnie uczestniczy również w projektach realizowanych przez nasz Związek. Mam nadzieję, że Certyfikat Związku POiD i związana z nim rekomendacja, będą stanowić ważną informację dla partnerów firmy i przełożą się na dalszy rozwój przedsiębiorstwa – mówi Paweł Wróblewski Dyrektor Związku Polskie Okna i Drzwi.

Aluprof jest członkiem Związku od 2003 roku. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Kapitałowej Kęty S.A., w ramach której funkcjonuje akredytowane Centrum Rozwojowo – Badawcze. Wprowadzenie na rynek rozwiązań poprzedzone jest wnikliwą analizą potrzeb konsumentów oraz trendów branżowych. Dzięki takiemu podejściu możliwe było stworzenie m.in. systemu do produkcji okien i drzwi MB-86 Aero , który jako pierwszy w Europie został wyposażony w aerożel – materiał o znakomitych parametrach izolacyjnych czy najnowocześniejszy system fasadowy MB – TT50 o doskonałych parametrach konstrukcyjnych.

Spółka Aluprof posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, gdzie mieszczą się również linie produkcyjne oraz centrum logistyczne. W oddziale w Opolu, wytwarzane są natomiast systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi blisko 70 000 m².

Firma powiązana: Aluprof S.A.
aktualizacja: 2013-09-05

Dodaj komentarz

Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA
Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA to ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzą się modne lecz kosztowne okna aluminiowe. Ten ...
Marka Schüco inwestuje w światowy rozwój
Marka Schüco inwestuje w światowy rozwój Digitalizacja procesów planowania i produkcji, sieciowanie urządzeń oraz wzrastająca presja na rozwój ekologicznych technologii budowlanych ...
Energooszczędne drzwi Thermo65
Energooszczędne drzwi Thermo65 Firma Hörmann oferuje wykonywane na wymiar stalowe drzwi o świetnej izolacyjności cieplnej. Ich współczynnik przenikania ciepła UD może ...

Jaki typ okien będzie odpowiedni dla domu przy ruchliwej ulicy?

W pobliżu mojego domu budowana jest obwodnica miasta i obawiam się, że po oddaniu jej do użytkowania będzie mi doskwierał hałas przejeżdżających samochodów. Słyszałem, że w ochronie przed hałasem bardzo istotne są okna, a ponieważ zamierzam je wymienić, chciałbym uzyskać poradę, jaki typ okien będzie odpowiedni i na co zwracać uwagę przy ich zamawianiu?

topowe produkty

GERDA - bezpieczeństwo Twojego domu

Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów domu i mieszkania. Do wyboru odpowiedniego produktu należy podejść ostrożnie, ponieważ inwestycja w drzwi to jednorazowy wydatek na wiele lat. Trzeba również pamiętać, że drzwi to nie tylko odpowiednie skrzydło, ale również ościeżnica i zamki.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze