Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

PLANET - nowy system plis firmy ANWIS

PLANET - nowy system plis firmy ANWIS

Bogata oferta przesłon wewnętrznych firmy ANWIS powiększyła się o nowy system żaluzji plisowanych - PLANET. To propozycja skierowana do osób ceniących nowoczesny design i wysoką jakość.


Ten nowy system plis - podobnie jak pozostałe tego typu produkty firmy ANWIS - jest przeznaczony do wszystkich rodzajów okien (drewnianych, aluminiowych oraz PVC).

Żaluzja plisowana PLANET marki ANWIS wyróżnia się spośród innych kształtem rynny, który harmonijnie współgra z rytmicznym układem zakładek tkaniny. Zintegrowany z rynną uchwyt został zaprojektowany i wykonany w kształcie logo ANWIS. Umożliwia on komfortowe i płynne sterowanie harmonijką (jej rozciąganie i składanie).

Nowy system żaluzji plisowanych dzięki swojej konstrukcji instaluje się niezwykle prosto. Dodatkowo mocowanie ułatwia przymiar, dołączany do każdej plisy. Jego zastosowanie umożliwia bezpośredni montaż stopki do listwy przyszybowej lub też dokładne wyznaczenie miejsca pod otwór na wkręt.

Nowy system plis jest dostępny w 11 standardowych kolorach: biały, biel kremowa, beż, brąz, antracyt, anoda szampańska, anoda silver, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester. Są one tak dobrane, aby nietrudno było dopasować plisowaną żaluzję do okiennych ram i detali (między innymi klamek, zawiasów). Atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających pozwala idealnie dobrać plisy pod względem funkcjonalnym.

System PLANET występuje w trzech wersjach. Można wybrać mechanizm z rynną górną stałą, a dolną ruchomą lub z obydwiema rynnami ruchomymi. Trzecią opcją jest zamontowanie dwóch tkanin w jednym systemie ze stałą rynną górną i dwiema ruchomymi. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu i łatwy sposób czyszczenia produkty.

Nowy system żaluzji plisowanych jest dostępny w ofercie firmy ANWIS od sierpnia 2014 roku.

Wysokość: do 2200 mm
Szerokość: 120 mm - 1500 mm
Cena: od 70 zł brutto

Firma powiązana: ANWIS Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-09-17

Dodaj komentarz

Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA
Okna ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA to ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzą się modne lecz kosztowne okna aluminiowe. Ten ...
Marka Schüco inwestuje w światowy rozwój
Marka Schüco inwestuje w światowy rozwój Digitalizacja procesów planowania i produkcji, sieciowanie urządzeń oraz wzrastająca presja na rozwój ekologicznych technologii budowlanych ...
Energooszczędne drzwi Thermo65
Energooszczędne drzwi Thermo65 Firma Hörmann oferuje wykonywane na wymiar stalowe drzwi o świetnej izolacyjności cieplnej. Ich współczynnik przenikania ciepła UD może ...

Rolety i markizy - sposób na przegrzane pomieszczenia

Problem przegrzewania pomieszczeń mieszkalnych w okresie letnim jest szczególnie odczuwalny w przypadku domów stosunkowo nowych. Dawniej w naszym klimacie powierzchnie przeszklone budynków były co najwyżej umiarkowane, bynajmniej nie ze względu na chęć ulżenia w gorące dni, ale ze względu na konieczność ograniczenia strat ciepła w okresie zimy. W konsekwencji stare domy wystarczy zwykle rozsądnie wietrzyć (zawsze od strony cienia!), by upał nie doskwierał.

topowe produkty

ALU LOOK, czyli okna prawie doskonałe

Czy charakteryzująca się najlepszymi parametrami technicznymi stolarka okienna może jednocześnie zachwycać estetyką? A dlaczego nie? MS więcej niż OKNA wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów i wprowadza na rynek nową linię okienną ALU LOOK, która naśladuje wygląd aluminium.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze