Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Firma Effect Glass wysoko oceniona wśród producentów okien

Firma Effect Glass wysoko oceniona wśród producentów okien

Z analizy raportu przeprowadzonego wśród ponad dwustu producentów okien wynika, jakie cechy szyb zespolonych są przez nich szczególnie pożądane. Badanie preferencji na temat współpracy z dostawcami szyb oraz okuć i profili już po raz kolejny przygotowało Centrum Analiz Branżowych, specjalizujące się w opracowaniach dotyczących rynku stolarki budowlanej. Znakomita większość spośród badanych przedsiębiorców uznała, że spółka Effect Glass oferuje szyby zespolone bardzo wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.

Wyniki raportu potwierdzają również, że firma Effect Glass gwarantuje najlepszą relację ceny do jakości. Tak dobra ocena produktów tej marki wpływa na jej popularność wśród badanych. Blisko co trzeci przedsiębiorca deklaruje współpracę z tym producentem szkła zespolonego. Analiza przeprowadzonego raportu pokazuje, które cechy wyrobów oferowanych przez dostawców są najistotniejsze dla odbiorców. Największą wagę przywiązują oni do wysokiej jakości produktów oraz krótkiej realizacji czasu zamówienia. Trzeci
ważny aspekt to najlepsza relacja jakości do ceny. Pozostałe istotne z punktu widzenia producentów okien kryteria to: szeroka oferta produktowa, pozytywny wizerunek dostawcy na rynku oraz wprowadzanie innowacji produktowych.

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

Raport potwierdza, że firma Effect Glass produkuje szyby zespolone wysokiej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. Badani przedsiębiorcy docenili także dokonania spółki w zakresie innowacyjności oraz szerokości oferty produktowej - w obydwu kategoriach Effect Glass uplasowało się na podium.

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

Prawdziwą satysfakcję może odczuwać spółka także podczas analizy badań, przeprowadzonych wśród rzeczywistych odbiorców jej szkła specjalnego oraz szyb zespolonych. Potwierdzają one bardzo wysoką ocenę kieleckiego producenta m.in. w zakresie jakości oraz najlepszej na rynku relacji jakości produktu do jego ceny. Odbiorcy firmy bardzo wysoko oceniają również obsługę, jaką gwarantują przedstawiciele firmy Effect Glass w terenie.

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

Jestem zadowolony z wyników raportu, przeprowadzonego wśród producentów okien – powiedział Leszek Ciesek, właściciel Effect Glass S.A.

Z jednej strony pokazuje on realny progres, jaki osiągnęła nasza firma na przestrzeni kilku ostatnich lat, potwierdzony przez odbiorców, a więc najważniejszej dla nas grupy docelowej. Mamy szczególne powody do satysfakcji w zakresie bardzo istotnych dla producentów kryteriów, takich jak wysoka jakość produktów i najlepsza relacja jakości do ceny. Nie mniej ważne jest kilka tych obszarów, w których nie jesteśmy liderami - uważa Leszek Ciesek.

"Opinie producentów okien o dostawcach" - edycja 2015 - to aktualny raport z badań, przeprowadzonych wśród producentów okien na temat współpracy z dostawcami szyb, okuć oraz profili. Najistotniejszym celem badań jest zdiagnozowanie najważniejszych według producentów okien elementów współpracy z dostawcami. Istotny jest także fakt, że ze względu na systematyczne prowadzenie badań, możliwa jest ocena skuteczności działań realizowanych przez poszczególnych dostawców, porównując wyniki najnowszej edycji z rezultatami uzyskanymi na przestrzeni kilku ostatnich lat. Raport – jak co roku – przygotowała i opublikowała agencja badawcza Centrum Analiz Branżowych.

Firma powiązana: Effect Glass
aktualizacja: 2015-07-07

Dodaj komentarz

SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych
SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych Ciche i bezpieczne zamykanie drzwi i okien podnoszono-przesuwnych stało się możliwe dzięki najnowszej technologii opracowanej przez grupę GU.
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017 Współczesna architektura stawia przed producentami materiałów budowlanych coraz wyższe wymagania – zarówno jeśli chodzi o parametry ...
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW 22 czerwca 2017 r. w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu, podczas 9 Nocy Designu, odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu ...

Drzwi z płyty drewnopochodnej nieodporne na psie pazury

Skrzydła i ościeżnice okazały się łatwe do samodzielnego zamontowania, który przeprowadziłam razem z mężem, ale radzimy uważać na nie podczas pracy. Kiedy osadzaliśmy skrzydło w łazience, upadło na podłogę, na której leżał twardy i wypukły przedmiot. W laminacie i płycie zrobiła się dziura. - mówi Ewa, Czytelniczka Budujemy Dom, która drzwi użytkuje od 7 lat.

topowe produkty

ALU LOOK, czyli okna prawie doskonałe

Czy charakteryzująca się najlepszymi parametrami technicznymi stolarka okienna może jednocześnie zachwycać estetyką? A dlaczego nie? MS więcej niż OKNA wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów i wprowadza na rynek nową linię okienną ALU LOOK, która naśladuje wygląd aluminium.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze