Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Vetrex na pierwszym miejscu w okiennym Rankingu Pro Quality 2015

Vetrex na pierwszym miejscu w okiennym Rankingu Pro Quality 2015

Pomorski producent stolarki premium wyprzedził konkurentów w zestawieniu przygotowanym przez serwis branżowy Oknotest.pl. Vetrex, producent stolarki premium, uplasował się na czołowym miejscu w rankingu okien Pro Quality 2015. Zestawienie, przygotowane przez redakcję Oknotest.pl, zawiera punktową oceną właściwości użytkowych poszczególnych systemów stolarki.

Ranking został opracowany na podstawie świadectw i sprawozdań z badań konstrukcji okiennych dostępnych na stronach producentów lub przesłanych bezpośrednio do redakcji Oknotest.pl. Co ważne, w klasyfikacji uznawane są tylko te badania, które zostały zlecone z inicjatywy samego producenta, dla konstrukcji wyprodukowanych w jego przedsiębiorstwie.

Uzyskana w rankingu ocena uwzględnia również kwestie decydujące o wszechstronnie rozumianej jakości oferty firmy, takie jak: wdrożone i stosowane systemy kontroli jakości produkcji, terminy i warunki udzielanych gwarancji, czy dostarczane przez producenta zalecenia dotyczące technik i sposobów instalacji produktów, gwarantujących wykonanie prawidłowego montażu.

Oparty na specjalistycznych dokumentach ranking dostarcza obiektywnych ocen uwzględnionych w nim konstrukcji, ułatwiając inwestorom i architektom wybór optymalnego systemu stolarki okiennej. Dotychczas firma Vetrex zdobyła łączenie 545 punktów i tym samym zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu. W rankingu analizie poddane zostały następujące systemy: V90+, VP70, V82 Black Design, VR90 Synergy oraz V82 Modern Design.

Ocena dostawców stolarki w Rankingu Pro Quality 2015 uwzględnia nie tylko samą jakość produktów ustaloną na podstawie ich parametrów użytkowych, lecz także przejrzystość informacji udzielanych przez producenta. Im więcej szczegółowych danych na temat stolarki udostępnia ich producent, tym łatwiej inwestorom jest podjąć racjonalną decyzję zakupową. Dysponując twardymi danymi mogą porównywać konkretne cechy poszczególnych ofert, zamiast opierać swój wybór tylko na zapewnieniach zawartych w przekazach reklamowych – komentuje Marcin Tomczyński, z-ca dyrektora ds. technicznych i rozwoju w Vetrex.

Vetrex od lat stawia na stałe doskonalenie swoich produktów i pełną transparentność wobec ich nabywców. Wszystkie systemy poddawane są więc badaniom w renomowanych placówkach, w tym IFT Rosenheim, Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, czy Mobilnym Laboratorium Techniki Budowlanej w Wałbrzychu, potwierdzających ich korzystne parametry użytkowe, znacznie przekraczające wymagania określone normami. Otrzymane w testach wyniki udostępniane są wszystkim zainteresowanym odbiorcom: inwestorom, architektom i sprzedawcom. Każdy z wymienionych instytutów posiada notyfikację, która upoważnia do przeprowadzania badań na zgodność z europejską normą, dzięki czemu uzyskane wyniki uznawane są na całym obszarze Unii Europejskiej.

Spośród krajowych producentów, jesteśmy w czołówce przedsiębiorców posiadających w swojej ofercie najwięcej przebadanych konstrukcji okiennych. Takie podejście wyróżnia nas na tle konkurencji i jest szczególnie doceniane przez świadomych, wymagających inwestorów – podsumowuje Marcin Tomczyński.

Informacje o produktach Vetrex są dostępne na stronie www producenta (vetrex.eu), a także w salonach sprzedaży, gdzie inwestorzy mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do ich indywidualnych oczekiwań i wymagań realizowanego przez nich budynku.

Firma powiązana: Vetrex
aktualizacja: 2015-11-27

Dodaj komentarz

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

topowe produkty

Okna Budvar. Polskie. Doskonałe. Z technologią TITANIUM®

Budvar jest jedną z niewielu fabryk, która produkuje stolarkę otworową wykonaną z PVC, drewna i aluminium; szeroka rozpiętość oferty pozwala sprostać oczekiwaniom niemal każdego klienta.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016
Markiza pionowa VMZ Solar INNOWACJĄ ROKU 2016 Firma FAKRO dzięki jednemu z innowacyjnych rozwiązań - markizie pionowej VMZ Solar - otrzymała tytuł "Innowacji Roku 2016".
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX
Okna dachowe z pakietem trzyszybowym w podstawowej ofercie VELUX Firma VELUX wprowadza do podstawowej oferty nowe, energooszczędne okna dachowe z pakietem trzyszybowym. Dzięki atrakcyjnym cenom nowych okien, ...
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3
Aluminiowe drzwi zewnętrzne Hörmann standardowo w klasie na włamanie RC 3 Jak wynika z policyjnych statystyk średnio, w Polsce, co 15 minut dokonuje się kradzieży z włamaniem do domu. Co dziesiąty włamywacz dostaje ...

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x