Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Konkurs fotograficzny Rowerem z FAKRO rozstrzygnięty

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego "Rowerem z FAKRO" zorganizowanego przez firmę FAKRO, światowego wicelidera w branży okien dachowych i schodów strychowych.

Konkurs fotograficzny Rowerem z FAKRO rozstrzygnięty

W konkursie mogły wziąć udział zdjęcia w dowolnej aranżacji rowerowej, z widocznym logotypem FAKRO. Fotograficzna zabawa cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem - wpłynęło niemal 300 zdjęć.

Uczestnicy konkursu w różny sposób interpretowali jego tematykę. Nie zabrakło zdjęć rowerów z nałożonym na zdjęcie logotypem firmy. Inni zdecydowali się na sfotografowanie siebie podczas rowerowej wędrówki na tle reklamy FAKRO. Uczestnicy zaskoczyli nas swoją kreatywnością. Cieszy nas także ilość nadesłanych zgłoszeń. W pomysłowy sposób udało się połączyć jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu z frajdą wynikającą z fotografowania - komentuje Joanna Nieć, specjalista ds. Public Relations.

W Konkursie "Rowerem z FAKRO" przyznano 3 nagrody:

 • Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów
 • Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora
 • Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora

Nagrodę Główną przyznaną przez Internautów zdobył Mariusz Wasielewski. Zdjęcie jego autorstwa "Mój rower na tle natury" zdobyło największą liczbę głosów w głosowaniu Internatów, zrealizowanym za pośrednictwem strony konkursowej.

Nagroda Główna przyznana przez Internautów, "Mój rower na tle natury", Mariusz Wasielewski

Jury konkursu wnikliwie analizowało nadesłane zdjęcia, oceniając ich pomysłowość, walory estetyczne oraz kreatywny sposób ekspozycji logotypu FAKRO. Obrady były bardzo burzliwe, zdjęć wyróżniających się na tle wszystkich zgłoszeń konkursowych było sporo. Ostatecznie zdecydowano się na nagrodzenie dwóch prac. 

Nagrodę Główną przyznaną przez Organizatora wywalczyła praca "A tu Jakub z tatą" zgłoszona przez Jakuba Marca.

Nagroda Główna przyznana przez Organizatora, "A tu Jakub z tatą", Jakub Marzec

Uwagę jury konkursu skupiło również zdjęcie "FAKRO z perspektywy roweru", którego autorem jest Jacek Walany. To ono otrzymało Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora.

Wyróżnienie Specjalne przyznane przez Organizatora, "FAKRO z perspektywą roweru", Jacek Walany

Każdy laureat Konkursu "Rowerem z FAKRO" zostanie nagrodzony rowerem górskim marki KROSS oraz rowerowymi akcesoriami – plecakiem i rękawiczkami marki 4F.

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za zainteresowanie się konkursem.

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2015-12-17

Dodaj komentarz

SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych
SilentClose od GU Polska - bezgłośne zamykanie drzwi tarasowych Ciche i bezpieczne zamykanie drzwi i okien podnoszono-przesuwnych stało się możliwe dzięki najnowszej technologii opracowanej przez grupę GU.
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017
Okna dachowe OKPOL wyróżnione tytułem TOPTEN 2017 Współczesna architektura stawia przed producentami materiałów budowlanych coraz wyższe wymagania – zarówno jeśli chodzi o parametry ...
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW 22 czerwca 2017 r. w galerii wnętrz Domar we Wrocławiu, podczas 9 Nocy Designu, odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu ...

Czy okna z PCW mogą być szkodliwe dla człowieka i środowiska?

Polichlorek winylu (skrót PVC lub PCW) to nie jest materiał nowy i słabo przebadany. PCW to jeden z najstarszych i najbardziej poznanych i zbadanych tworzyw sztucznych Profile okienne m.in. VEKA są wykonane z utwardzonego polichlorku winylu i dodatków, takich jak dwutlenek tytanu, kreda, czyli węglan wapnia oraz stabilizatory zapobiegające przebarwieniom tj. uszkodzeniom termicznym białych profili PCW.

topowe produkty

GERDA - bezpieczeństwo Twojego domu

Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów domu i mieszkania. Do wyboru odpowiedniego produktu należy podejść ostrożnie, ponieważ inwestycja w drzwi to jednorazowy wydatek na wiele lat. Trzeba również pamiętać, że drzwi to nie tylko odpowiednie skrzydło, ale również ościeżnica i zamki.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze