Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

VII Kongres Stolarki pełen nagród i jubileuszowych wyróżnień

Na wieczornej, jubileuszowej Gali VII Kongresu Stolarki Polskiej, która obfitowała w ogrom emocji związanych z obchodami 20-lecia istnienia organizacji branży stolarki budowlanej, zostało przyznanych wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich tradycyjnie już znalazły się prestiżowe Orły Polskiej Stolarki, Certyfikaty Związku POiD dla firm członkowskich, a także wyjątkowe Jubileuszowe Statuetki. Przyznano też Honorowe Członkostwo Związku POiD.

VII Kongres Stolarki pełen nagród i jubileuszowych wyróżnień

W podziękowaniu za dotychczasową, efektywną współpracę i działania na rzecz branży stolarki budowlanej, Orła Polskiej Stolarki w kategorii "Wyróżnienie Zarządu Związku POiD" otrzymali: Jacek Szer - Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz MIĘDZYNARODWE TARGI POZNAŃSKIE SP. Z O.O.

Jubileuszowymi Orłami Polskiej Stolarki z okazji 20-lecia współpracy zostały wyróżnione z kolei firmy szczególnie zaangażowane w działania organizacji, które towarzyszą jej od samego początku, czyli od 1996 roku, kiedy to powstało Stowarzyszenie Producentów Stolarki Budowlanej, przekształcone następnie w Związek POiD:

 • ABA-WIKTORCZYK SP. Z O.O.,
 • AIB SP. Z O.O. SP.K.,
 • AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS SP. Z O.O.,
 • FAKRO SP. Z O.O.,
 • POL-SKONE SP. Z O.O.,
 • PORTA KMI POLAND SP. Z O.O. SP.K.,
 • ROTO FRANK OKUCIA BUDOWLANE SP. Z O.O.,
 • SOKÓŁKA OKNA I DZRWI S.A.,
 • STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.,
 • TEKNOS SP. Z O.O.

W tym roku, po raz drugi w historii Kongresu Stolarki Polskiej przyznany został również Orzeł Polskiej Stolarki od środowiska mediów branżowych, tym razem w kategorii "Debiut Roku 2015". Została nim uhonorowana Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST SP. Z O.O. 

Certyfikaty Związku POiD dla firm członkowskic
Jubileuszowe Statuetki Orły Polskiej Stolarki
Statuetki Związku POiD Statuetki Związku POiD
Międzynarodowe Targi Poznańskie Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST SP. Z O.O.
Zwieńczeniem Gali był finał drugiej edycji kampanii "DOBRY MONTAŻ" Krzysztof Horała, Prezes Zarządu HÖRMANN POLSKA

W tak ważnym dla organizacji dniu świętowania jubileuszu 20-lecia, Związek złożył też podziękowania w postaci specjalnych Jubileuszowych Statuetek na ręce ponad trzydziestu przedstawicieli przedsiębiorstw z wieloletnim stażem w Związku POiD (minimum 10 lat), które aktywnie włączają się w podejmowane przez niego inicjatywy.

Statuetki Związku POiD trafiły też do instytucji wspierających rozwój polskiej branży stolarki budowlanej:

 • ASM - CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU,
 • INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ,
 • KRAJOWEJ IZBY GOSPODARCZEJ,
 • POLSKIEGO KOMITETU NORMALIZACYJNEGO,
 • STOWARZYSZENIA NOWOCZESNE BUDYNKI.

Dzięki ich aktywnej pomocy, organizacja może realizować szereg inicjatyw wspierających funkcjonowanie sektora i odpowiadać na stojące przed nim wyzwania. Statuetkami nagrodzone zostały również media branżowe szczególnie zaangażowane w rozwój rodzimej branży stolarki budowlanej we współpracy ze Związkiem:

 • KWARTALNIK OKNO,
 • miesięcznik MATERIAŁY BUDOWLANE,
 • miesięcznik MURATOR,
 • serwis OKNONET.PL
 • miesięcznik ŚWIAT SZKŁA. 

Dodatkowo Honorowym Członkostwem Związku POiD za zasługi i wieloletnią działalność na rzecz branży i Związku został odznaczony Krzysztof Horała, Prezes Zarządu HÖRMANN POLSKA.

Tradycyjnie członkom Związku POiD zostały wręczone również Certyfikaty Związku POiD. Zwieńczeniem Gali był finał drugiej edycji kampanii "DOBRY MONTAŻ" realizowanej przez Związek. Firmy, które wsparły działania z zakresu promocji dobrych praktyk dotyczących montażu stolarki budowlanej otrzymały specjalne certyfikaty.

aktualizacja: 2016-05-25

Dodaj komentarz

Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide
Zalety drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco ThermoSlide Drzwi podnoszono-przesuwne Schüco ThermoSlide gwarantują całościową ochronę przed nieproszonymi gośćmi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. ...
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort
Drzwi HIBRY - bezpieczeństwo i komfort HIBRY to jedyne drzwi na rynku z zamkiem elektromechanicznym, podobnie jak zamki w samochodach, które łączą w sobie właściwości automatyczne ...
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof
Nowa moskitiera plisowana Harmony od Aluprof System moskitiery plisowanej MPH to najnowsze rozwiązanie firmy Aluprof, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca.

Ile ciepła ucieka przez okna?

Dom tworzy pewną całość i wszystkie jego elementy wpływające na zużycie energii powinny być rozsądnie dopasowane – co nam przyjdzie z bardzo ciepłych ścian, gdy więcej ciepła ucieknie przez okna z najniższej półki, a do tego jeszcze wadliwie obsadzone?

topowe produkty

Rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesny design i bezpieczeństwo

Zaufaj ekspertowi. Spraw, aby twój dom był energooszczędny i komfortowy. Wybierz rolety zewnętrzne Anwis - nowoczesne i gwarantujace bezpieczeństwo.
Najbardziej znane marki
Profile okienne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x