Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Okna dachowe firmy Blachy Pruszyński

Okna dachowe Aura już od kilku lat są dostępne w asortymencie firmy Blachy Pruszyński. Dziś jest to dobrze rozpoznawalna marka, a dzięki korzystnej relacji jakości do ceny po wyroby z tej linii sięga coraz więcej inwestorów i wykonawców.

Okna dachowe firmy Blachy Pruszyński

Okna dachowe AURA to połączenie skandynawskiej produkcji z doświadczeniem firmy Blachy Pruszyński. Efektem są niezawodne i wysokiej jakości produkty, odznaczające się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną i wodoszczelnością. Potwierdzają to przeprowadzone testy, zgodne z najnowszymi, rygorystycznymi normami europejskimi. Firma Blachy Pruszyński na okna dachowe AURA udziela aż 10-letniej gwarancji.

Wszystkie okna wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, pochodzącego z lasów odnawialnych, sygnowanego znakiem FSC. Drewno pokryte jest impregnatem grzybobójczym i insektobójczym. Linia okien Aura dostępna jest w kilku segmentach. Różnice tkwią w szczegółach.

Okna dachowe BRONZE. Dzięki hartowanej szybie zewnętrznej, okno to jest odporne na trudne warunki pogodowe takie jak ulewa, grad czy wzmożone opady śniegu. Zamiast nawiewnika ma dwie pasywne pozycje wentylacji w klamce okna, zapewniające optymalną cyrkulację powietrza. W oknach zastosowano szyby ze specjalną powłoką niskoemisyjną, która pozwala na przenikanie energii cieplnej ze światła słonecznego, blokując jednocześnie wydostawanie się ciepła zgromadzonego już w pomieszczeniu.

Okna dachowe SILVER. Drewniana rama okienna dodatkowo zabezpieczona jest podwójną warstwą lakieru. W ten sposób zyskuje ona większą odporność na uszkodzenia i pęknięcia. Okno SILVER ma wbudowany nawiewnik z siatką, który umożliwia prawidłowe wentylowanie pomieszczeń, a także zapobiega przedostawaniu się insektów oraz kurzu.

Okno dachowe SILVER PVC. To okno ze wzmocnionym, aluminiowym profilem PVC, który gwarantuje trwałość i ochronę przed wilgocią. Okno zapewnia solidną ochronę przed przeciekaniem wody, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych (klasa wodoszczelności E1500). To świetny wybór do kuchni i łazienki.

Okno dachowe GOLD. Okno to, oprócz wszystkich standardowych cech, wyposażone jest w specjalny kołnierz ze spienionego polietylenu, który zapewnia świetną izolację. Ponadto szyba pokryta jest tzw. powłoką samoczyszczącą, dzięki czemu brud i zanieczyszczenia osiadają na niej w znacznie mniejszym stopniu. Oprócz okien dachowych w linii AURA znajdują się wyłazy oraz akcesoria, m.in. kołnierze, markizy, rolety wewnętrzne i zewnętrzne.

Firma powiązana: Blachy Pruszyński
aktualizacja: 2017-03-16

Dodaj komentarz

Firma FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku
Firma FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku 9 października 2017 r. firma FAKRO i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. Nowa umowa na mocy której FAKRO nadal ...
Dlaczego parametry techniczne okien są tak skomplikowane?
Dlaczego parametry techniczne okien są tak skomplikowane? Skomplikowane parametry i właściwości techniczne okien dadzą się odczytać każdemu. Wystarczy tylko wiedzieć, na co zwrócić uwagę i ...
Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality
Vetrex na najwyższym podium w rankingu Pro Quality Pomorski producent stolarki premium zyskał kolejne punkty w rankingu przeprowadzanym przez specjalistyczny serwis Oknotest.pl.
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze