Budujemy Dom
Stan surowy / Okna i drzwi / Aktualności

Nowe okna drewniane z linii Cube firmy Stolbud

Nowe okna drewniane z linii Cube firmy Stolbud to innowacyjny system charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi właściwościami termicznymi i lepszą izolacyjnością akustyczną.

Nowe okna drewniane z linii Cube firmy Stolbud

Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii Pro Edge, okna wyróżniają się bezlistwowym systemem szklenia, a ich konstrukcja umożliwia zastosowanie pakietu o zaawansowanych parametrach technicznych. Ramy skrzydeł i ościeżnic są węższe od standardowego systemu, co zapewnia lepsze doświetlenie pomieszczeń – nawet do 10% więcej światła niż tradycyjne okna drewniane.

Technologia Pro Edge gwarantuje możliwość bezinwazyjnej wymiany szyby, bez niszczenia elementów ramy oraz umożliwia zastosowanie w oknach pakietów o lepszej izolacyjności akustycznej. Okna Cube nawet na profilu o grubości 68 mm (najchętniej kupowany przez Polaków profil okienny) spełniają wymagania nowych przepisów dotyczących parametrów termoizolacyjnych czyli osiągają wskaźnik poniżej 1,0 W/(m2•K).

Okno występuje w trzech wersjach wzorniczych, w 16 wariantach kolorystycznych transparentnych na 3 rodzajach drewna oraz w dowolnej kolorystyce wg palety RAL.

Premiera okna Cube by Stolbud odbyła się podczas uroczystej konferencji handlowej 23 lutego 2017 r. w Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu Zdroju. Okno Cube by Stolbud otrzymało 10 marca 2017 r. ZŁOTY MEDAL Targów Interbud w Łodzi.

Firma powiązana: Stolbud Włoszczowa
aktualizacja: 2017-04-24

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Fakro na rzecz rozwoju budownictwa
Fakro na rzecz rozwoju budownictwa W dniach 17–22 września br. w Krynicy-Zdroju odbyła się 63 konferencja naukowa Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu ...
Firma FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku
Firma FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku 9 października 2017 r. firma FAKRO i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. Nowa umowa na mocy której FAKRO nadal ...
Dlaczego parametry techniczne okien są tak skomplikowane?
Dlaczego parametry techniczne okien są tak skomplikowane? Skomplikowane parametry i właściwości techniczne okien dadzą się odczytać każdemu. Wystarczy tylko wiedzieć, na co zwrócić uwagę i ...
Najbardziej znane marki
Okna połaciowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Drzwi wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów

Czytaj na tabletach gratis
Czas na Wnętrze Budujemy Dom T3 Młody Technik
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze