Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

1 września DLH otworzy salon sprzedaży w Jankach

1 września w podwarszawskich Jankach firma DLH otworzy swój kolejny salon sprzedaży. Będzie to już drugi salon oddany do dyspozycji klientów w tym roku.

Pierwszy salon sprzedaży DLH otwarto w Krakowie 6 stycznia. Naszym głównym celem jest zadowolenie wszystkich kupujących, co wiąże się z łatwym dostępem do naszych produktów. Stąd też narodził się pomysł na otwarcie kolejnej placówki. - mówi Szymon Gacki, szef działu marketingu firmy DLH.

W latach ’90 DLH wybrało Polskę jako kraj strategicznych inwestycji. W ciągu wielu lat rozwoju otwarto punkty sprzedaży w dziesięciu miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolskim, Straszynie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Wysogotowie. Nowopowstały salon w Jankach to czwarty w Warszawie sklep tej firmy.

Własna sieć sprzedaży, własne magazyny, zapasy magazynowe pozwalające na natychmiastową sprzedaż wszystkich oferowanych towarów oraz zespół kompetentnych handlowców sprawiły, że staliśmy się liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego w Polsce. Pozycję tą przyjmujemy jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju.”- mówi Gacki.

W salonie klienci znajdą podłogi egzotyczne, deski tarasowe, meble ogrodowe, blaty, półki, drzwi, tarcicę, kantówkę klejoną, okleiny modyfikowane, forniry naturalne, elewacje drewniane czy płyty. Firma jest przekonana, że i ten punkt sprzedaży będzie cieszył się zainteresowaniem klientów.


Pokaż na większej mapie

 

Firma powiązana: DLH POLAND
aktualizacja: 2009-08-19

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...

Posadzki ceramiczne i kamienne

Cenimy sobie wygląd posadzek ceramicznych i kamiennych. Bogaty wybór wzornictwa, wymiarów i faktur pozwala dobrać niemal dowolną okładzinę, dopasowaną do każdego wnętrza, balkonu czy tarasu. Posadzki te są trwałe, praktycznie niemal niezniszczalne. Nie wymagają przy tym szczególnych czynności konserwacyjnych.

topowe produkty

Listwy wykończeniowe - profesjonalna aranżacja Twojego wnętrza z marką Effector

Wnętrza, w których przebywamy - domy, biura czy też budynki użyteczności publicznej - pełnią wiele funkcji jednocześnie, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. We wszystkich pomieszczeniach wykorzystujemy różnego rodzaju listwy, profile oraz kształtowniki, by nadać aranżacji właściwy wygląd. W ofercie firmy EFFECTOR występuje dziewięć kolekcji profili wykończeniowych, które umożliwiają przeprowadzenie korzystnych zmian w Twoich wnętrzach.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze