Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

L'Esprit Decoration i L'Esprit Photo w Platinium

Klub Platinium w Warszawie już dawno nie widział takich tłumów jak 15 września 2009 roku, kiedy to Firma Barlinek jednocześnie fetowała dwa wydarzenia: narodziny nowej, luksusowej marki  – L’Esprit Decoration, oraz inaugurację międzynarodowego konkursu fotografii L’Esprit Photo 2009, którego Barlinek S.A. jest pomysłodawcą.

L’Esprit Decoration i L’Esprit Photo w PlatiniumSale modnego, warszawskiego klubu pękały w szwach – zaproszeni goście dopisali, by świętować
z Barlinek S.A. W ten wrześniowy wieczór wraz z twórcami marki i konkursu bawiły się gwiazdy: Mariusz Czerkawski, Stan Borys, Andrzej Chyra, Janusz Fogler, Jerzy Gruza, Paprocki i Brzozowski, Robert Kupisz, Dawid Wolański, Michał Piróg, Robert Serek, Ola Kwaśniewska i Grzegorz Jarzyna. Na imprezie świetnie czuli się członkowie jury konkursu L’esprit Photo 2009 Monika Brodka czy Gosia Baczyńska. Nad samopoczuciem gości czuwał również niezastąpiony Wojtek Fibak, ambasador marki L’Esprit Decoration, wielki entuzjasta i promotor konkursu L’Esprit Photo.

Oficjalnie do gości przemówił Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu Marek Janke z Barlinka, potem uczestników imprezy przywitał Wojtek Fibak ze specjalnym gościem Ryszardem Horowitzem, prezentując również niespodziewanego gościa tego niezwykłego wieczoru: - swojego przyjaciela Stana Borysa.  

Dopisał sponsor imprezy -  Polandia Sp. z o.o. - importer ekskluzywnych wyrobów alkoholowych, pochodzących z Gruzji i Rosji. O dobre samopoczucie gości dbali też  Mariusz Smolarek z Antyradia (tym razem w roli konferansjera)  oraz żywiołowy DJ OZI (Marcin Cichoń). Rozbawieni goście z entuzjazmem zareagowali na specjalne atrakcje wieczoru: rozgrzewający pokaz samy brazylijskiej czy podkręcający atmosferę pokaz barmański Jacka Pełki.  Niezwykłe powodzenie miał tez przygotowany specjalnie dla gości konkurs: rozlosowano dziesięć czarno - czerwonych rakiet tenisowych z logiem L’Esprit Decoration i podpisem samego Wojtka Fibaka.

Goście Barlinek S.A. z entuzjazmem zareagowali na pomysł połączenia sztuki i wnętrz absolutnych, gdzie wszystko zaczyna się od podłogi. Zarówno na luksusowy design, którego reprezentacyjne elementy można było obejrzeć na imprezie, jak i na nietypowy pomysł na promocję piękna – konkurs L’Esprit Photo.

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2009-09-28

Dodaj komentarz

Konstrukcja podłogi

Konstrukcja podłogi niejednokrotnie składa się z wielu warstw. Nad salonem podłoga powinna być wyciszona, nad garażem ocieplona, w łazience uszczelniona... Krótko ujmując: podłoga podłodze nierówna.
topowe produkty

Listwy wykończeniowe - profesjonalna aranżacja Twojego wnętrza z marką Effector

Wnętrza, w których przebywamy - domy, biura czy też budynki użyteczności publicznej - pełnią wiele funkcji jednocześnie, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. We wszystkich pomieszczeniach wykorzystujemy różnego rodzaju listwy, profile oraz kształtowniki, by nadać aranżacji właściwy wygląd. W ofercie firmy EFFECTOR występuje dziewięć kolekcji profili wykończeniowych, które umożliwiają przeprowadzenie korzystnych zmian w Twoich wnętrzach.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x