Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Sesja zdjęciowa dla Baltic Wood

Po raz pierwszy w branży podłóg miała miejsce jedyna w swoim rodzaju sesja zdjęciowa autorstwa Szymona Brodziaka - jednego z najbardziej znanych i kreatywnych polskich fotografów młodego pokolenia. Efekty tej unikalnej sesji zdjęciowej można zobaczyć już teraz w najnowszych materiałach ofertowych Baltic Wood.

Sesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona BrodziakaSzymon Brodziak jest autorem kontrowersyjnych zdjęć do limitowanych edycji kalendarzy: Porsche 2007, Instal Projekt 2008, Media Markt 2009, Orlen 2010.

Wielokrotnie wyróżniany w prestiżowym konkursie Pilsner Urquell International Photography Awards w latach 2007, 2008 i 2009, zarówno za kampanie reklamowe, jak i projekty autorskie. Jest również laureatem Johnnie Walker Keep Walking Award za ciągłe urzeczywistnianie swoich marzeń oraz pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna.

Sesja zdjęciowa dla Baltic Wood odbyła się w barokowym zamku w Rydzynie, z końca XVII wieku.

Jej efekty zostały zaprezentowane w najnowszych materiałach ofertowych Baltic Wood, zawierających prezentację nowych, luksusowych produktów, wśród nich: deska dwurzędowa, deska Mini Line, nowe kolory bejc oraz podłogi dla koneserów – szczotkowane, uszlachetniane unikatowymi bejcami, także złotymi i srebrnymi i wykończone olejem naturalnym ECO.

Oferta nowej kolekcji podłóg została wzbogacona serią środków do pielęgnacji podłóg drewnianych i olejowanych – Baltic Protect SystemTM.

Sesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona BrodziakaSesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona Brodziaka
Sesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona BrodziakaSesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona BrodziakaSesja zdjęciowa Baltic Wood autorstwa Szymona Brodziaka

Do obejrzenia oryginalnych zdjęć oraz filmu z sesji zdjęciowej zapraszamy na stronę .

Najnowsze materiały ofertowe Baltic Wood są dostępne w autoryzowanych salonach sprzedaży na terenie całego kraju.

 

Firma powiązana: Baltic Wood
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia
Nowe markizy Markilux z kanciastą kasetą poszycia Tarasy, okna i ogrody zimowe potrzebują latem skutecznej ochrony przed upałem, oślepiającym światłem i ciepłem. Z markizą pod szkłem, ...
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker
Dwa nowe napędy do markiz firmy Becker Becker wprowadza na rynek dwa nowe napędy z przeznaczeniem do montażu w osłonach przeciwsłonecznych o symbolach E12 i C12. Nowe produkty ...
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy
Kostka Bergamo ColorBlend - idealna na podjazdy i tarasy Kolekcja ColorBlend firmy Jadar stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze