Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Deska YOUNG marki Barlinek do pokoi dziecięcych

Deska YOUNG marki Barlinek, to pierwsza na rynku linia podłóg drewnianych zaprojektowanych z myślą o dzieciach. Oprócz wyjątkowej trwałości i dedykowanego dzieciom wzornictwa, podłogi te posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Raczkowanie, pierwsze kroki, beztroskie zabawy – to z poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych Barlinek stworzył pierwszą na rynku linię podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych.

Deska YOUNG łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju swojego malucha. Produkt posiada również pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Deska YOUNG marki Barlinek do pokoi dziecięcychDeska YOUNG marki Barlinek do pokoi dziecięcych

Trwałość i naturalność

Deska YOUNG wykonana jest w 100% z naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami. Dzięki temu nie tylko nie alergizuje, lecz dodatkowo wytwarza unikalny mikroklimat, pozytywnie wpływający na otoczenie.

Jest również niezwykle trwała i odporna na zniszczenia, jakie często towarzyszą dziecięcym zabawom. Wyjątkową wytrzymałość Deski YOUNG gwarantuje lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Przeprowadzone badania potwierdzają , że jest to lakier o najlepszych parametrach na rynku. Dlatego podłoga z Deski YOUNG służyć będzie przez długie lata.

Ochrona przed drobnoustrojami

Deska YOUNG marki Barlinek do pokoi dziecięcychDzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial podłoga z Deski YOUNG zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Działanie systemu porównywalne jest do wyładowań atmosferycznych.

Nanocząsteczki zawarte w lakierze deski oddziałują na drobnoustroje dodatnimi nanoładunkami elektrycznymi, niszcząc je i tym samym zapewniając doskonałe warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponieważ wyładowania występują w skali nano są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Oryginalne wzornictwo

Deska YOUNG dostępna jest w 9 nietuzinkowych wzorach, uzyskanych m.in. dzięki  technologii łączenia dwóch lub trzech gatunków drewna. Z myślą o pokojach dziecięcych stworzone zostały również wyjątkowe dekory: niebieski, różowy oraz zielony. To sprawia, że zastosowanie Deski YOUNG stwarza wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Każdej linii produktowej nadana została pobudzająca dziecięcą wyobraźnię nazwa:

 • Zew Tropików – jesion i marbau (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
 • Mistrzowski Rajd – dąb i klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
 • Kraina Fantazji – buk, brzoza, klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT)
 • Tajemniczy Zamek – dąb (cena za m2 139 zł + 23% VAT)
 • Sekrety Lasu – jesion (cena za m2 137 zł + 23% VAT)
 • Skarb Piratów – orzech (cena za m2 199 zł + 23% VAT)
 • Galaktyczna Wyprawa – jesion blue (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
 • Las Elfów – jesion pink (cena za m2 149 zł + 23% VAT)
 • Wakacyjna Przygoda – jesion green (cena za m2 149 zł + 23% VAT)

Szczegóły oraz lista punktów sprzedaży znajduje się na .Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2011-05-31

Zdaniem naszych Czytelników

Deska Young ma konstrukcje deski barlineckiej więc się na pewno nada na ogrzewanie podłogowe. Fragment z www Barlinka :Montaż deski barlineckiej na ogrzewaniu podłogowym1. Ustawić ogrzewanie na kilkanaście dni przed montażem na 21°C na powierzchni posadzki.2. Instalować w tej samej ...

kemtob

09 Cze 2011, 16:44

Jako firma oferująca maty grzejne do podłóg panelowych i drewnianych prosimy o informację, czy deska barlinecka YOUNG może współpracować z systemem elektrycznego ogrzewania podłogowego. Dla dzieci, spędzających tak wiele czasu bezpośrednio na podłodze, byłoby wskazane by podłoga ...

Gość Paweł Rószkiewicz

02 Cze 2011, 18:40

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze