Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Nowe postarzane deski dębowe w ofercie firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Ofertę firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe poszerzyły ręczenie postarzane wytrzymałe deski dębowe.

Galiarda, pawana i sardana to trzy wzory postarzenia desek. Swoje miano zawdzięczają historycznym tańcom dworskim. Lite deski dębowe w procesie produkcji, trwającym około ośmiu tygodni, są ręcznie postarzane na różne sposoby. Deski pawana wyróżnia zaokrąglona v-fuga, powierzchnia galiardy jest dodatkowo mocno szczotkowana, zaś na sardanie postarzenia są duże i nierówne, v-fugi kanciaste, co daje efekt bardzo mocnego postarzenia. Wszystkie wytwarzane są w Polsce na indywidualne zamówienie.

- Warto dodać, że każdy z tych wzorów dostępny jest w siedmiu wersjach kolorystycznych, które pozwalają dobrać deski do każdego wnętrza. Kolory to jasny dąb, ciemny dąb, gołębi, bielony, teakowy, orzechowy i mahoniowy. Drewno charakteryzuje się szlachetną elegancją przez cały okres jego użytkowania. Ale postarzanie pozwala osiągnąć docelowy efekt od razu, ponadto taka podłoga jest niezwykle praktyczna, zwłaszcza w miejscach o natężonym ruchu – mówi Katarzyna Wątor z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Postarzane deski dębowe sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie od podłogi wymagamy najwięcej, czyli w hotelach, salach restauracyjnych, balowych, ale i w najczęściej uczęszczanych pomieszczeniach w domu. Nie widać na nich śladów zniszczeń i są łatwe w pielęgnacji i renowacji.

Galiarda - dąb postarzanyPawana - dąb postarzany
Sardana - dąb postarzany
Galiarda - dąb postarzanyPawana - dąb postarzany{single-image 20406}

- Powierzchnia desek zabezpieczona jest dwoma warstwami olejowosku, który nie tylko jest w pełni naturalny, ale i zabezpiecza podłogę przed wnikaniem brudu. Jeśli zaś chodzi o renowację, to jeśli warstwa wierzchnia ulegnie wytarciu, co przy bardzo intensywnie użytkowanych pomieszczeniach może nastąpić co około pół roku, zalecamy nałożenie specjalnej pasty konserwującej zawierającej płynny wosk – mówi specjalistka Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Nowe w ofercie Kopp deski postarzane są nie tylko praktyczne ale i stylowe. Doskonale sprawdzają się w hotelach i obiektach turystycznych lub gastronomicznych stylizowanych na zabytkowe. Co więcej postarzana podłoga w połączeniu z nowoczesnymi meblami tworzy ciekawe i awangardowe połączenie. Ponieważ produkowane są ręcznie można je indywidualnie dopasować pod względem koloru i typu postarzenia do wymagań konkretnego wnętrza.

Wiekowa podłoga drewniana budzi respekt i nadaje pomieszczeniom wyjątkowy styl. Dzięki Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe można z jej zalet korzystać nie czekając na naturalne zestarzenie się podłogi.


Firma powiązana: Kopp
aktualizacja: 2011-11-14

Dodaj komentarz

Błędy przy remoncie podłogi drewnianej

Naprawa lub wymiana podłogi to jedne z najczęściej wykonywanych prac remontowych. Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę, aby nowa podłoga była lepsza od starej.
topowe produkty

Deska barliniecka - w 100% naturalna podłoga

Deska barliniecka to w 100% naturalna podłoga zaprojektowana, by w pełni wykorzystać walory drewna. To produkt określany w Europie jako "engineered wood" bądź deska wielowarstwowa. Wywodzi się ze Skandynawii, gdyż mieszkańcy tego regionu przekonali się, że zwykłe lite podłogi drewniane, mimo że są piękne, to zaraz po położeniu - pod wpływem zmieniającej się wilgotności powietrza - pracują, co może powodować ich rozsychanie, wybrzuszanie i skrzypienie.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x