Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Cin&Cin Polish Cup ponownie na desce barlineckiej!

W weekend 12-13 listopada br. w warszawskim hotelu Hilton odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Cin&Cin Polish Cup. Podobnie jak w roku ubiegłym, najlepsze polskie i zagraniczne pary taneczne rywalizowały na parkiecie z dębowej deski barlineckiej.

Stefano Terrazzino i Paulina BiernatCIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych i jedno z ważniejszych wydarzeń rozrywkowych stolicy. Ta prestiżowa impreza gromadzi nie tylko najlepsze światowe pary taneczne, ale również szerokie grono gwiazd showbiznesu, ludzi sztuki, kultury, biznesu i polityki oraz wielu miłośników tańca.

Występ 450 par tanecznych to prawdziwy test dla parkietu. Deska barlinecka -  podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji  - sprawdziła się w tej roli idealnie.  

Nasi trenerzy zawsze powtarzają, że podłoga jest najlepszym przyjacielem tancerza, bo to stąd zaczyna się każdy ruch. Jeżeli „nie czujesz” parkietu, nie masz właściwej kontroli nad ciałem i nie możesz wyrażać żadnych emocji. - mówi Stefano Terrazzino, dyrektor artystyczny turnieju, który wystąpił w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. - Już po raz drugi mieliśmy przyjemność tańczyć na parkiecie z Barlinka i jakość tej podłogi sprawia, że tańczyło się naprawdę fantastycznie.

Są miejsca i okazje, które powodują, że podłodze stawia się wyjątkowo wysokie wymagania. W naszym portfolio znajdują się również podłogi tworzone z myślą o takich ekstremalnych sytuacjach – specjalistyczne podłogi sportowe czy też podłogi o wzmocnionej odporności idealne do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu, takich jak galerie handlowe, sale taneczne, hotele itd. – mówi Dorota Karbowska,  Marketing Manager Barlinek S.A.  – Nadajemy im wyjątkową trwałość, m.in. poprzez zastosowanie lakieru inwestycyjnego. Dzięki temu podłogi te doskonale sprawdzają się między innymi podczas imprez tak wymagających dla parkietu jak Cin&Cin Polish Cup.

Laureci Oskarów Tańca Katarzyna Skrzynacka, Agustin Egurrola, Agnieszka Koniecka, Rafał MaserakNa 1. miejscu na podium Tania Kehlet i Emanuel Valeri z Danii - zwycięzcy CIN&CIN Polish Cup w tańcach standardowych, aktualni Mistrzowie Świata

Tegoroczna edycja turnieju nawiązywała do świata filmu. Gale wieczorne poprowadzili Edyta Herbuś i Olivier Janiak. W programie imprezy znalazły się m.in. turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior i Open Standard. Po raz pierwszy w historii turnieju wręczono również satuetki "Oskary Tańca". W kategoriach: tancerz, tancerka, choreograf, nagroda specjalna od świata tanecznego, program telewizyjny oraz nagroda od marki CIN&CIN, nagrodzeni zostali m.in.: Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Koniecka, Stefano Terrazzino, Agata Kulesza.

W części artystycznej odbyły się również występy tancerzy "Tańca z Gwiazdami" w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewały także finalistki programu "Mam Talent" Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

 

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Błędy przy remoncie podłogi drewnianej

Naprawa lub wymiana podłogi to jedne z najczęściej wykonywanych prac remontowych. Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę, aby nowa podłoga była lepsza od starej.
topowe produkty

Elementy jastrychowe FERMACELL - ciepła i cicha podłoga w twoim domu

Wykonywanie prac podłogowych zawsze wiąże się z poważnymi utrudnieniami ograniczającymi częściowe bądź całkowite użytkowanie pomieszczeń. Idealnym rozwiązaniem tego problemu będzie zastosowanie gotowych elementów jastrychowych FERMACELL.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x