Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Cin&Cin Polish Cup ponownie na desce barlineckiej!

W weekend 12-13 listopada br. w warszawskim hotelu Hilton odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Cin&Cin Polish Cup. Podobnie jak w roku ubiegłym, najlepsze polskie i zagraniczne pary taneczne rywalizowały na parkiecie z dębowej deski barlineckiej.

Stefano Terrazzino i Paulina BiernatCIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych i jedno z ważniejszych wydarzeń rozrywkowych stolicy. Ta prestiżowa impreza gromadzi nie tylko najlepsze światowe pary taneczne, ale również szerokie grono gwiazd showbiznesu, ludzi sztuki, kultury, biznesu i polityki oraz wielu miłośników tańca.

Występ 450 par tanecznych to prawdziwy test dla parkietu. Deska barlinecka -  podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji  - sprawdziła się w tej roli idealnie.  

Nasi trenerzy zawsze powtarzają, że podłoga jest najlepszym przyjacielem tancerza, bo to stąd zaczyna się każdy ruch. Jeżeli „nie czujesz” parkietu, nie masz właściwej kontroli nad ciałem i nie możesz wyrażać żadnych emocji. - mówi Stefano Terrazzino, dyrektor artystyczny turnieju, który wystąpił w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. - Już po raz drugi mieliśmy przyjemność tańczyć na parkiecie z Barlinka i jakość tej podłogi sprawia, że tańczyło się naprawdę fantastycznie.

Są miejsca i okazje, które powodują, że podłodze stawia się wyjątkowo wysokie wymagania. W naszym portfolio znajdują się również podłogi tworzone z myślą o takich ekstremalnych sytuacjach – specjalistyczne podłogi sportowe czy też podłogi o wzmocnionej odporności idealne do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu, takich jak galerie handlowe, sale taneczne, hotele itd. – mówi Dorota Karbowska,  Marketing Manager Barlinek S.A.  – Nadajemy im wyjątkową trwałość, m.in. poprzez zastosowanie lakieru inwestycyjnego. Dzięki temu podłogi te doskonale sprawdzają się między innymi podczas imprez tak wymagających dla parkietu jak Cin&Cin Polish Cup.

Laureci Oskarów Tańca Katarzyna Skrzynacka, Agustin Egurrola, Agnieszka Koniecka, Rafał MaserakNa 1. miejscu na podium Tania Kehlet i Emanuel Valeri z Danii - zwycięzcy CIN&CIN Polish Cup w tańcach standardowych, aktualni Mistrzowie Świata

Tegoroczna edycja turnieju nawiązywała do świata filmu. Gale wieczorne poprowadzili Edyta Herbuś i Olivier Janiak. W programie imprezy znalazły się m.in. turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior i Open Standard. Po raz pierwszy w historii turnieju wręczono również satuetki "Oskary Tańca". W kategoriach: tancerz, tancerka, choreograf, nagroda specjalna od świata tanecznego, program telewizyjny oraz nagroda od marki CIN&CIN, nagrodzeni zostali m.in.: Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Koniecka, Stefano Terrazzino, Agata Kulesza.

W części artystycznej odbyły się również występy tancerzy "Tańca z Gwiazdami" w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewały także finalistki programu "Mam Talent" Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

 

 

Firma powiązana: Barlinek - deska barlinecka
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Błędy przy remoncie podłogi drewnianej

Naprawa lub wymiana podłogi to jedne z najczęściej wykonywanych prac remontowych. Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę, aby nowa podłoga była lepsza od starej.
topowe produkty

Deska barliniecka - w 100% naturalna podłoga

Deska barliniecka to w 100% naturalna podłoga zaprojektowana, by w pełni wykorzystać walory drewna. To produkt określany w Europie jako "engineered wood" bądź deska wielowarstwowa. Wywodzi się ze Skandynawii, gdyż mieszkańcy tego regionu przekonali się, że zwykłe lite podłogi drewniane, mimo że są piękne, to zaraz po położeniu - pod wpływem zmieniającej się wilgotności powietrza - pracują, co może powodować ich rozsychanie, wybrzuszanie i skrzypienie.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x