Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Gamrat na targach Domotex 2013

Gamrat na targach Domotex 2013

Zakończyły się kolejne Międzynarodowe Targi Domotex 2013 w Hanowerze. Firma Gamrat SA uczestniczyła w tych targach Domotex już po raz ósmy, po raz drugi wystawiając się wspólnie z firmą Lentex SA.

Stoisko Gamrat SA zlokalizowane w pawilonie 6 prezentowało się niezwykle okazale.  Już od pierwszego dnia przyciągało licznych gości targowych nie tylko designerską, spójną architekturą, ale przede wszystkim bogatą i ciekawie zaprezentowaną ofertą wykładzin podłogowych, wśród których znalazły się również nowości 2013 r.

Wśród nowych wykładzin podłogowych można było odnaleźć:

  • nowe kolory elastycznej wykładziny homogenicznej  o własnościach rozpraszania ładunków elektrostatycznych, produkowanej metodą prasowania – Centra 43
  • nowe kolory w grupie wykładzin heterogenicznych Rekord 41.

Obie wykładziny doskonale sprawdzają się w obiektach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Zwiedzającym zaprezentowano również nową kolekcję okładzin ściennych o nazwie handlowej Modus. Kolekcja  oferowana jest w  11 pastelowych wybarwieniach.

Okładzina Modus przeznaczona jest do wykładania ścian w budownictwie mieszkalnym i użyteczności publicznej. Stosowana razem z wykładzinami Gamrat w systemie HiGam jest niezastąpionym produktem w obiektach użyteczności publicznej, szczególnie szpitalach oraz pomieszczeniach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. 

Zapewnia  wykończenie  pomieszczeń w sposób bezfugowy, szczelny, aseptyczny, bez ostrych krawędzi, spełniając tym samym wysokie wymogi higieniczne stawiane tym obiektom.

Stoisko Gamrat SA odwiedziło wielu przedstawicieli firm z całej Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Targi Domotex stworzyły niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia licznych rozmów biznesowych oraz zaprezentowania nowym rynkom bogatej oferty handlowej.

Targi Domotex to nie tylko miejsce  prezentacji produktów, spotkań biznesowych, nawiązywania nowych i pielęgnowania istniejących kontaktów w międzynarodowej atmosferze,  to również możliwość uzyskania zwięzłych informacji na temat istotnych trendów i innowacji w branży pokryć podłogowych - to swoistego rodzaju barometr trendów dla całego sektora.

W tegorocznej imprezie targowej Domotex 2013 wzięło udział ponad 1400 wystawców z 60 krajów. Nowoczesne trendy wzornicze, nowatorskie  technologie oraz bogate wzornictwo i kolorystyka przyciągnęły na targi Domotex blisko 35 000 zwiedzających z ponad 70 krajów świata.

Firma powiązana: Gamrat SA
aktualizacja: 2013-01-29

Dodaj komentarz

Czy w zimie można układać parkiet klejony?

Czy w zimie można układać parkiet klejony do podłoża w nowo wybudowanym domu? Podkład podłogowy był wykonany jesienią, a w międzyczasie położono tynki i zakończono prace instalacyjne.

topowe produkty

Listwy wykończeniowe - profesjonalna aranżacja Twojego wnętrza z marką Effector

Wnętrza, w których przebywamy - domy, biura czy też budynki użyteczności publicznej - pełnią wiele funkcji jednocześnie, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. We wszystkich pomieszczeniach wykorzystujemy różnego rodzaju listwy, profile oraz kształtowniki, by nadać aranżacji właściwy wygląd. W ofercie firmy EFFECTOR występuje dziewięć kolekcji profili wykończeniowych, które umożliwiają przeprowadzenie korzystnych zmian w Twoich wnętrzach.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x