Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Styl skandynawski z panelami Quick-Step

Styl skandynawski z panelami Quick-Step

Decydując się na urządzanie pomieszczenia w stylu skandynawskim, istotny jest wybór odpowiedniej podłogi. Firma Quick-Step® oferuje w tym zakresie wiele pięknych wzorów.

Styl skandynawski z panelami Quick-Step Można wybrać panele Quick-Step z sosny białej szczotkowanej czy panele Quick-Step z dębu jasnego lub z białego jesionu, które dostępne są w dwóch wersjach – Eligna (bez fugi) i Perspective (z fugami). Idealnie będą komponowały się z gładkimi kanapami, kolorowymi pufami czy innymi meblami – wyznacznikami skandynawskiego stylu.

Podłogę można również wyłożyć panelami Quick-Step Classic QSM 031, do których stworzenia użyto bielonego teku. W połączeniu ze zwiewnymi beżowymi zasłonami lub roletami w naszym wnętrzu zatrzymamy dzień jak najdłużej.

Nasze mieszkanie ożywią też panele Quick-Step Classic QST 071. Taka podłoga z malowanego dębu optycznie powiększą pokoje. Osobom ceniącym sobie prostotę firma Quick-Step oferuje deski Creo QSG 070 z dębu regenerowanego białego patynowanego.

Styl skandynawski to głównie prostota i funkcjonalność. Każdy z elementów wnętrza ma swoją wyraźną funkcję i spełnia określoną rolę. Dla wszystkich poszukujących ułatwień w zakresie urządzania pomieszczeń, firma Quick-Step® proponuje idealne rozwiązania. Dzięki rewolucyjnemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic® można w szybki i łatwy sposób łączyć deski bez użycia kleju. Jeszcze nigdy montaż podłogi nie był taki prosty.

Firma powiązana: QUICK•STEP®
aktualizacja: 2014-07-14

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze