Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną

Jaką podłogę wybrać? Drewnianą, ręcznie postarzaną

Urządzanie wnętrz ekskluzywnych to niełatwa sztuka. Tam gdzie nie ma ograniczeń finansowych, zazwyczaj mamy do czynienia z wysokimi oczekiwaniami. Jaką więc podłogę wybrać? Drewnianą - bo luksus to przede wszystkim komfort użytkowania. Ręcznie postarzaną - bo wnętrze ekskluzywne, to wnętrze nieszablonowe. Poniżej prezentujemy przykładowe wzory marki Jean Marc Artisan.

Do niedawna wnętrza ekskluzywne kojarzyły się z marmurami i bogatymi zdobieniami. Obecnie trend ten się odwrócił i posiadacze ekskluzywnych domów i mieszkań coraz częściej gustują w prostych, funkcjonalnych formach i naturalnych rozwiązaniach. Zawsze muszą to być jednak przedmioty najwyższej jakości. Dobrze, gdy posiadają pewne uniklane cechy, które odróżniają je od popularnych i ogólnodostępnych rozwiązań. Bo wnętrze ekskluzywne to przede wszystkim wnętrze nieszablonowe - tak jak jego właściciel.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Interesującym rozwiązaniem do wnętrz luksusowych są podłogi marki Jean Marc Artisan. Są to deski dębowe, które posiadają wszystkie atrybuty podłogi drewnianej: szlachetność, ponadczasowość, trwałość, naturalność oraz przyjazność w użytkowaniu. Drewno ociepla wnętrze, reguluje mikroklimat pomieszczeń oraz co ważne, ułatwia relaks i odstresowuje.

To co je wyróżnia to przede wszystkim ręcznie wykonywane postarzenia i drobne uszkodzenia. Delikatne rysy, wgniecenia, a nawet otwory przypominające ślady korników, sprawiają, że mamy doczynienia z produktem absolutnie nieszablonowym, unikalnym i całkowice zgodnym z aktualnymi architektonicznymi trendami.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Styl podłóg Jean Marc Artisan czerpie z najlepszych tradycji rzemieślniczych. Naturalne piękno drewna podkreślone zostało metodami stosowanymi przez ebenistów - legendarnych francuskich rękodzielników. Starannie dobrano naturalne oleje, które idealnie podkreślają atuty drewna, jego kolorystykę i kształt sęków. Dodatkową zaletą tak postarzanej podłogi jest to, że nie trzeba się martwić w trakcie użytkowania (np. gdy mamy psa) - każde nowe uszkodzenie po prostu wpisuje się w jej klimat.

Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan Podłoga drewniana marki Jean Marc Artisan

Mimo "wiekowego" wyglądu podłoga Jean Marc Artisan jest produktem zaawansowanym technologicznie. Są to deski warstwowe, w których, co niecodzienne, każda warsttwa zbudowana jest w całości ze szlachetnego drewna dębu. Poszczególne warstwy zostały zespojone w konstrukcji krzyżowej, która zapewnia wytrzymałość i trwałość. Podłoga ma wyjątkowo grubą warstwę wierzchnią oraz jest trudnopalna, przez co może być stosowana nawet w miejscach mocno eksploatowanych. Sprawdzi się nie tylko w apartamentach i rezydencjach, ale nawet w miejscach takich jak restauracje, kluby, hotele czy galerie handlowe.

Marka Jean Marc Artisan oferuje obecnie 6 dekorów. Więcej informacji na www.jeanmarcartisan.com

aktualizacja: 2014-09-26

Dodaj komentarz

Podłoga na gruncie - wykonanie

Podłogi na gruncie to konstrukcje stosowane niemal w każdym domu jednorodzinnym o konstrukcji murowanej. Wykonuje się je w pomieszczeniach piwnicznych, pokojach mieszkalnych przyziemia (w budynkach niepodpiwniczonych) oraz w garażach, magazynach itp.

topowe produkty

Elementy jastrychowe FERMACELL - ciepła i cicha podłoga w twoim domu

Wykonywanie prac podłogowych zawsze wiąże się z poważnymi utrudnieniami ograniczającymi częściowe bądź całkowite użytkowanie pomieszczeń. Idealnym rozwiązaniem tego problemu będzie zastosowanie gotowych elementów jastrychowych FERMACELL.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x