Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

W dniach 2-3 marca 2016 r. odbyły się w Kielcach 14 targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. Wydarzenie co roku organizowane jest z myślą o licznych partnerach sieci: składach, placówkach PSB-Profi, PSB-Mrówka oraz dostawcach. W targach rokrocznie uczestniczy firma Effector, która współpracuje z Polskimi Składami Budowlanymi od wielu lat.

Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

Propozycja firmy Effector

Effector zaproponował w tym roku swoim odbiorcom współpracę w zakresie całej swojej oferty, pogrupowanej w dziewięciu kolekcjach profili wykończeniowych, wraz z nowymi produktami, które na przestrzeni ostatniego roku znalazły się w ofercie. Placówki PSB mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, jeśli zadeklarują znaczący obrót z włoszczowskim producentem. Znaczącym ukłonem w stronę odbiorców 14 Targów jest możliwość deklarowania przyszłej współpracy jeszcze po zakończeniu tegorocznego wydarzenia. Z tegorocznych zamówień zadowolony jest Marcin Grabiec, menadżer ds. sprzedaży w firmie Effector S.A.

Z roku na rok obserwujemy nieustanny rozwój Targów Grupy PSB. Podczas tych dwóch dni wyraźnie widać, jak ważne i potrzebne są te spotkania. Wymiana opinii pozwala oszacować nastroje panujące w branży i skonfrontować poglądy na temat sezonu, który się właśnie rozpoczyna. Bardzo sobie cenię możliwość bezpośrednich rozmów z kupcami. Dzięki nim potrafię jeszcze obiektywniej postrzegać naszą ofertę - podsumowuje Marcin Grabiec.

Effector S.A. w czasie targów odnotował wyższą niż rok temu wartość zamówień oraz istotne zainteresowanie nowych odbiorców propozycją aluminiowych listew wykończeniowych ze swojej oferty. Te czynniki powinny wpłynąć na zauważalny wzrost obrotów jeszcze w bieżącym roku z kontrahentami, należącymi do Grupy PSB.

Targi PSB obiecują dobrą pogodę

Mówi się nieoficjalnie, że to wydarzenie na samym początku sezonu budowlanego jest swego rodzaju "barometrem" dla branży. Grupa PSB po raz kolejny mówi o rekordach, które padły podczas targów. W tym roku zostało zawartych przeszło 13 tysięcy kontraktów o wartości przekraczającej 314 milionów, co daje znaczny - 18 % - wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym wydarzeniem. Szacuje się, że targi odwiedziła rekordowa liczba osób, aż 4300 uczestników. W tym roku swoje stoiska zorganizowało 321 producentów, a kontrakty zawierało 400 placówek kupieckich z całego kraju.

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Rodzaje posadzek i ich charakterystyka

Posadzka to jeden z najistotniejszych elementów decydujących o wyglądzie wnętrza. Ponieważ służy przez lata, musi być estetyczna, ale też trwała, praktyczna i niekłopotliwa w konserwacji. Dobiera się ją w zależności od przeznaczenia pomieszczeń – tego, jak intensywnie będzie użytkowane i jaki będzie stopień jego zawilgocenia. Najpowszechniejsze są posadzki z drewna lub imitujących je paneli, oraz płytki ceramiczne i wykładziny.

topowe produkty

Deska barliniecka - w 100% naturalna podłoga

Deska barliniecka to w 100% naturalna podłoga zaprojektowana, by w pełni wykorzystać walory drewna. To produkt określany w Europie jako "engineered wood" bądź deska wielowarstwowa. Wywodzi się ze Skandynawii, gdyż mieszkańcy tego regionu przekonali się, że zwykłe lite podłogi drewniane, mimo że są piękne, to zaraz po położeniu - pod wpływem zmieniającej się wilgotności powietrza - pracują, co może powodować ich rozsychanie, wybrzuszanie i skrzypienie.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Przedsiębiorcy z 7 krajów odwiedzili fabrykę Effector we Włoszczowie
Przedsiębiorcy z 7 krajów odwiedzili fabrykę Effector we Włoszczowie 24 listopada 2016 r. spółkę Effector we Włoszczowie odwiedziła misja gospodarcza. Kilkunastu przedsiębiorców z 7 krajów, reprezentujących ...
Płyty Kingspan Kooltherm K3 Izolacja Posadzek
Płyty Kingspan Kooltherm K3 Izolacja Posadzek Jednym z najważniejszych etapów prac budowlanych jest zadbanie o właściwą izolację. Gdy o niej myślimy, nasze myśli najczęściej skupiają ...
Płyty Symfonia z betonu architektonicznego marki Jadar
Płyty Symfonia z betonu architektonicznego marki Jadar Płyty Symfonia z betonu architektonicznego doskonale prezentują się we wnętrzach industrialnych i ascetycznych, podkreślając surowość ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x