Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

W dniach 2-3 marca 2016 r. odbyły się w Kielcach 14 targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. Wydarzenie co roku organizowane jest z myślą o licznych partnerach sieci: składach, placówkach PSB-Profi, PSB-Mrówka oraz dostawcach. W targach rokrocznie uczestniczy firma Effector, która współpracuje z Polskimi Składami Budowlanymi od wielu lat.

Effector na targach Grupy PSB w Kielcach - podsumowanie

Propozycja firmy Effector

Effector zaproponował w tym roku swoim odbiorcom współpracę w zakresie całej swojej oferty, pogrupowanej w dziewięciu kolekcjach profili wykończeniowych, wraz z nowymi produktami, które na przestrzeni ostatniego roku znalazły się w ofercie. Placówki PSB mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, jeśli zadeklarują znaczący obrót z włoszczowskim producentem. Znaczącym ukłonem w stronę odbiorców 14 Targów jest możliwość deklarowania przyszłej współpracy jeszcze po zakończeniu tegorocznego wydarzenia. Z tegorocznych zamówień zadowolony jest Marcin Grabiec, menadżer ds. sprzedaży w firmie Effector S.A.

Z roku na rok obserwujemy nieustanny rozwój Targów Grupy PSB. Podczas tych dwóch dni wyraźnie widać, jak ważne i potrzebne są te spotkania. Wymiana opinii pozwala oszacować nastroje panujące w branży i skonfrontować poglądy na temat sezonu, który się właśnie rozpoczyna. Bardzo sobie cenię możliwość bezpośrednich rozmów z kupcami. Dzięki nim potrafię jeszcze obiektywniej postrzegać naszą ofertę - podsumowuje Marcin Grabiec.

Effector S.A. w czasie targów odnotował wyższą niż rok temu wartość zamówień oraz istotne zainteresowanie nowych odbiorców propozycją aluminiowych listew wykończeniowych ze swojej oferty. Te czynniki powinny wpłynąć na zauważalny wzrost obrotów jeszcze w bieżącym roku z kontrahentami, należącymi do Grupy PSB.

Targi PSB obiecują dobrą pogodę

Mówi się nieoficjalnie, że to wydarzenie na samym początku sezonu budowlanego jest swego rodzaju "barometrem" dla branży. Grupa PSB po raz kolejny mówi o rekordach, które padły podczas targów. W tym roku zostało zawartych przeszło 13 tysięcy kontraktów o wartości przekraczającej 314 milionów, co daje znaczny - 18 % - wzrost w porównaniu z ubiegłorocznym wydarzeniem. Szacuje się, że targi odwiedziła rekordowa liczba osób, aż 4300 uczestników. W tym roku swoje stoiska zorganizowało 321 producentów, a kontrakty zawierało 400 placówek kupieckich z całego kraju.

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze