Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

30 marca 2016 r., marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas odwiedził powiat włoszczowski. Tego dnia spotkał się z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi we Włoszczowie oraz z władzami miasta i powiatu. Marszałek spotkał się z Leszkiem Cieskiem - właścicielem firmy Effector S.A, która otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę - Victorię Świętokrzyską.

Marszałek od pewnego czasu odbywa wizyty gospodarskie w regionie, które są dobrą okazją do poznania potrzeb lokalnych społeczności oraz jakich konkretnych instrumentów wsparcia oczekują przedsiębiorcy.

Chcemy porozmawiać o sprawach bieżących - powiedział marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas - potrzebach miasta i gminy Włoszczowa oraz spotkać się z przedsiębiorcami działającymi na tym terenie, m.in. z przedstawicielami Effectora, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę: Victoria Świętokrzyska.

Marszałek Adam Jarubas z Grzegorzem Dziubkiem - burmistrzem Miasta i Gminy Włoszczowa, zastępcą burmistrza Sławomirem Owczarkiem oraz Jerzym Suligą, starostą powiatu włoszczowskiego wspólnie obejrzeli zakład produkcyjny firmy Effector we Włoszczowie. Zwiedzili m.in. anodownie, oczyszczalnię, laboratorium, magazyny surowca i wyrobów gotowych. Effector S.A. to jeden z największych pracodawców w regionie, wiodący producent w zakresie przetwórstwa aluminium, a także znaczący eksporter.

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego aktywnie namawiał do zaangażowania w nowe projekty unijne, gdyż właśnie ruszają nabory w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego - na działalność badawczo - rozwojową oraz nowoczesną komunikację.

Szczególnie duże nadzieje wiążemy z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 - 2020 - powiedział marszałek Jarubas. - Czekamy na uruchomienie poszczególnych działań i przygotowujemy już dokumentację. W czerwcu może zostać wydana decyzja środowiskowa dla obwodnicy Włoszczowy, która pozwoli nam na ogłoszenie przetargu na jej budowę - podsumował Adam Jarubas.

Goście wspólnie z Leszkiem Cieskiem, właścicielem firmy Effector S.A. omówili sytuację na rynku, perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa oraz planowane w regionie inwestycje. Effector S.A. poprzez wysoką jakość produkowanych wyrobów i profesjonalizm w świadczeniu usług, z powodzeniem konkuruje na rynku. Effector od lat współpracuje z wiodącymi odbiorcami m.in. z branży automotive, budowlanej, wnętrzarskiej oraz z wieloma renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych.

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-04-01

Dodaj komentarz

Rodzaje posadzek i ich charakterystyka

Posadzka to jeden z najistotniejszych elementów decydujących o wyglądzie wnętrza. Ponieważ służy przez lata, musi być estetyczna, ale też trwała, praktyczna i niekłopotliwa w konserwacji. Dobiera się ją w zależności od przeznaczenia pomieszczeń – tego, jak intensywnie będzie użytkowane i jaki będzie stopień jego zawilgocenia. Najpowszechniejsze są posadzki z drewna lub imitujących je paneli, oraz płytki ceramiczne i wykładziny.

topowe produkty

Deska barliniecka - w 100% naturalna podłoga

Deska barliniecka to w 100% naturalna podłoga zaprojektowana, by w pełni wykorzystać walory drewna. To produkt określany w Europie jako "engineered wood" bądź deska wielowarstwowa. Wywodzi się ze Skandynawii, gdyż mieszkańcy tego regionu przekonali się, że zwykłe lite podłogi drewniane, mimo że są piękne, to zaraz po położeniu - pod wpływem zmieniającej się wilgotności powietrza - pracują, co może powodować ich rozsychanie, wybrzuszanie i skrzypienie.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x