Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

30 marca 2016 r., marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas odwiedził powiat włoszczowski. Tego dnia spotkał się z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi we Włoszczowie oraz z władzami miasta i powiatu. Marszałek spotkał się z Leszkiem Cieskiem - właścicielem firmy Effector S.A, która otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę - Victorię Świętokrzyską.

Marszałek od pewnego czasu odbywa wizyty gospodarskie w regionie, które są dobrą okazją do poznania potrzeb lokalnych społeczności oraz jakich konkretnych instrumentów wsparcia oczekują przedsiębiorcy.

Chcemy porozmawiać o sprawach bieżących - powiedział marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas - potrzebach miasta i gminy Włoszczowa oraz spotkać się z przedsiębiorcami działającymi na tym terenie, m.in. z przedstawicielami Effectora, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę: Victoria Świętokrzyska.

Marszałek Adam Jarubas z Grzegorzem Dziubkiem - burmistrzem Miasta i Gminy Włoszczowa, zastępcą burmistrza Sławomirem Owczarkiem oraz Jerzym Suligą, starostą powiatu włoszczowskiego wspólnie obejrzeli zakład produkcyjny firmy Effector we Włoszczowie. Zwiedzili m.in. anodownie, oczyszczalnię, laboratorium, magazyny surowca i wyrobów gotowych. Effector S.A. to jeden z największych pracodawców w regionie, wiodący producent w zakresie przetwórstwa aluminium, a także znaczący eksporter.

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego aktywnie namawiał do zaangażowania w nowe projekty unijne, gdyż właśnie ruszają nabory w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego - na działalność badawczo - rozwojową oraz nowoczesną komunikację.

Szczególnie duże nadzieje wiążemy z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 - 2020 - powiedział marszałek Jarubas. - Czekamy na uruchomienie poszczególnych działań i przygotowujemy już dokumentację. W czerwcu może zostać wydana decyzja środowiskowa dla obwodnicy Włoszczowy, która pozwoli nam na ogłoszenie przetargu na jej budowę - podsumował Adam Jarubas.

Goście wspólnie z Leszkiem Cieskiem, właścicielem firmy Effector S.A. omówili sytuację na rynku, perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa oraz planowane w regionie inwestycje. Effector S.A. poprzez wysoką jakość produkowanych wyrobów i profesjonalizm w świadczeniu usług, z powodzeniem konkuruje na rynku. Effector od lat współpracuje z wiodącymi odbiorcami m.in. z branży automotive, budowlanej, wnętrzarskiej oraz z wieloma renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych.

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-04-01

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze