Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

30 marca 2016 r., marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas odwiedził powiat włoszczowski. Tego dnia spotkał się z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi we Włoszczowie oraz z władzami miasta i powiatu. Marszałek spotkał się z Leszkiem Cieskiem - właścicielem firmy Effector S.A, która otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę - Victorię Świętokrzyską.

Marszałek od pewnego czasu odbywa wizyty gospodarskie w regionie, które są dobrą okazją do poznania potrzeb lokalnych społeczności oraz jakich konkretnych instrumentów wsparcia oczekują przedsiębiorcy.

Chcemy porozmawiać o sprawach bieżących - powiedział marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas - potrzebach miasta i gminy Włoszczowa oraz spotkać się z przedsiębiorcami działającymi na tym terenie, m.in. z przedstawicielami Effectora, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę: Victoria Świętokrzyska.

Marszałek Adam Jarubas z Grzegorzem Dziubkiem - burmistrzem Miasta i Gminy Włoszczowa, zastępcą burmistrza Sławomirem Owczarkiem oraz Jerzym Suligą, starostą powiatu włoszczowskiego wspólnie obejrzeli zakład produkcyjny firmy Effector we Włoszczowie. Zwiedzili m.in. anodownie, oczyszczalnię, laboratorium, magazyny surowca i wyrobów gotowych. Effector S.A. to jeden z największych pracodawców w regionie, wiodący producent w zakresie przetwórstwa aluminium, a także znaczący eksporter.

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego aktywnie namawiał do zaangażowania w nowe projekty unijne, gdyż właśnie ruszają nabory w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego - na działalność badawczo - rozwojową oraz nowoczesną komunikację.

Szczególnie duże nadzieje wiążemy z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 - 2020 - powiedział marszałek Jarubas. - Czekamy na uruchomienie poszczególnych działań i przygotowujemy już dokumentację. W czerwcu może zostać wydana decyzja środowiskowa dla obwodnicy Włoszczowy, która pozwoli nam na ogłoszenie przetargu na jej budowę - podsumował Adam Jarubas.

Goście wspólnie z Leszkiem Cieskiem, właścicielem firmy Effector S.A. omówili sytuację na rynku, perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa oraz planowane w regionie inwestycje. Effector S.A. poprzez wysoką jakość produkowanych wyrobów i profesjonalizm w świadczeniu usług, z powodzeniem konkuruje na rynku. Effector od lat współpracuje z wiodącymi odbiorcami m.in. z branży automotive, budowlanej, wnętrzarskiej oraz z wieloma renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych.

Firma powiązana: EFFECTOR S.A.
aktualizacja: 2016-04-01

Dodaj komentarz

Rodzaje posadzek i ich charakterystyka

Posadzka to jeden z najistotniejszych elementów decydujących o wyglądzie wnętrza. Ponieważ służy przez lata, musi być estetyczna, ale też trwała, praktyczna i niekłopotliwa w konserwacji. Dobiera się ją w zależności od przeznaczenia pomieszczeń – tego, jak intensywnie będzie użytkowane i jaki będzie stopień jego zawilgocenia. Najpowszechniejsze są posadzki z drewna lub imitujących je paneli, oraz płytki ceramiczne i wykładziny.

topowe produkty

Listwy wykończeniowe - profesjonalna aranżacja Twojego wnętrza z marką Effector

Wnętrza, w których przebywamy - domy, biura czy też budynki użyteczności publicznej - pełnią wiele funkcji jednocześnie, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. We wszystkich pomieszczeniach wykorzystujemy różnego rodzaju listwy, profile oraz kształtowniki, by nadać aranżacji właściwy wygląd. W ofercie firmy EFFECTOR występuje dziewięć kolekcji profili wykończeniowych, które umożliwiają przeprowadzenie korzystnych zmian w Twoich wnętrzach.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x