Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Płyty Symfonia z betonu architektonicznego marki Jadar

Płyty Symfonia z betonu architektonicznego doskonale prezentują się we wnętrzach industrialnych i ascetycznych, podkreślając surowość i oszczędność wyrazu aranżacji.

Płyty Symfonia z betonu architektonicznego marki Jadar

Płyty Symfonia wykorzystywane są do projektowania wnętrz w najnowszym trendzie geometrycznym, a różnorodność dostępnych rozmiarów i kolorów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kompozycji ściennych. Stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych dla zewnętrznych elewacji, a także dla podłóg i ścian wewnątrz domu.

Wnętrza aranżowane i realizowane przez Jadar Home to idealny wybór dla osób o wyszukanym guście, lubiących styl i nowoczesny design w domu, ogrodzie lub miejscu pracy.

Struktura: gładka i porowata

Kolory: czarny, szary, kość słoniowa, biały

Wymiary: 30x30, 60x30, 60x60, 90x60, 120x60 [cm]

Firma powiązana: Jadar
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Czy parkiet można zdemontować i ponownie ułożyć, wycyklinować i polakierować?

Mam w pokojach parkiet układany w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ogólnie jest w dobrym stanie, ale między klepkami są dość szerokie szpary, a w kilku miejscach klepki nie trzymają się podłoża. Czy takie pokrycie podłogowe można zdemontować i ponownie ułożyć, wycyklinować i polakierować?

topowe produkty

Skuteczne wycieraczki systemowe C/S Pedisystems®

Co zrobić, aby podłogi w domu były zawsze czyste? Odpowiedź jest prosta - zastosować skuteczne, trwałe oraz eleganckie wycieraczki systemowe C/S Pedisystems®.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x