Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar

Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy przypodłogowe Hi-Line Prestige.

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar

Profil PVC o wysokości 74 mm, jednolita, gładka struktura, dostępność wielu wariantów kolorystycznych determinują powstanie jednej z najbardziej eleganckich listew przypodłogowych na rynku. Dodatkowymi atutami listwy są: bogaty system akcesoriów wykończeniowych, dużo miejsca na ukrycie okablowania, wygłuszanie hałasu i niewypadające narożniki. Dzięki elastycznej dolnej i górnej krawędzi profil idealnie dopasowuje się do niewielkich nierówności podłóg i ścian. Listwy nie zawierają ołowiu.

Nowoczesny kształt listew Cezar Hi-Line Prestige oraz dopasowanie do najmodniejszych trendów  podłóg laminowanych sprawia, iż listwy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

Listwy Hi-Line Prestige są niezwykle łatwe w montażu i demontażu, co jest docenione nawet przez najbardziej wymagających użytkowników.

Firma powiązana: CEZAR
aktualizacja: 2017-03-30

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze