Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Powitanie z Afryką

Doussie Wolin Elegance – parkiet panelowy Baltic Floor o wzorze trójrzędowej klepki, produkowany jest z egzotycznego drewna doussie, pochodzącego z Afryki. Głęboka pomarańczowobrązowa barwa drewna nadaje wnętrzom wyjątkowy, ciepły charakter.

Doussie Wolin Elegance – parkiet panelowy Baltic Floor o wzorze trójrzędowej klepki, produkowany jest z egzotycznego drewna doussie, pochodzącego z Afryki. Głęboka pomarańczowobrązowa barwa drewna nadaje wnętrzom wyjątkowy, ciepły charakter.

Dzięki dużej twardości tego gatunku drewna (41 MPa), podłoga Baltic Floor polecana jest do miejsc szczególnie intensywnie eksploatowanych - salonu, przedpokoju, kuchni. Podłoga tylko w niewielkim stopniu reaguje na zmiany wilgotności i temperatury w pomieszczeniach. Pokrycie drewna egzotycznego siedmioma warstwami lakieru oraz utwardzanie kolejnych warstw promieniami UV znakomicie chroni podłogę przed ścieraniem i zarysowaniem. Powierzchnia użytkowa Doussie Wolin Elegance pokryta jest lakierem półmatowym lub olejem transparentnym, które eksponują naturalny wygląd parkietu. Zabezpieczenia parkietu Baltic Floor są w pełni antyalergiczne i nie zawierają szkodliwych substancji. Do wyboru jest montaż bezklejowy Baltic LOC lub tradycyjny klejowy. Istnieje możliwość instalacji na ogrzewaniu podłogowym.
Wymiary paneli: 2200 x 182 x 14 mm
Cena brutto parkietów egzotycznych od ok. 180 zł/m2 do 214 zł/m2.

tel. (13) 445 84 01

Firma powiązana: Baltic Wood
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

topowe produkty

Listwy wykończeniowe - profesjonalna aranżacja Twojego wnętrza z marką Effector

Wnętrza, w których przebywamy - domy, biura czy też budynki użyteczności publicznej - pełnią wiele funkcji jednocześnie, zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. We wszystkich pomieszczeniach wykorzystujemy różnego rodzaju listwy, profile oraz kształtowniki, by nadać aranżacji właściwy wygląd. W ofercie firmy EFFECTOR występuje dziewięć kolekcji profili wykończeniowych, które umożliwiają przeprowadzenie korzystnych zmian w Twoich wnętrzach.
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan
W szampańskim nastroju przez cały rok - podłoga Champagne firmy Kaczkan Szampan to ekskluzywny trunek, towarzyszący celebracji wyjątkowych chwil, a także symbol luksusu i prestiżu. Z inspiracji tym szlachetnym ...
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A.
Rozwój usług obróbki aluminium w Effector S.A. Effector od kilkunastu lat wykonuje usługi obróbki aluminium. Pierwotnie firma realizowała te prace wyłącznie na własne potrzeby - anodowano ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x