Budujemy Dom
Wykańczanie / Podłogi i posadzki / Aktualności

Dywaniki dla dzieci

Komfort, sieć sklepów z materiałami na podłogi, wprowadził nową kolekcję dywanów dziecięcych KIDS. Ich wesołe wzory i kolory sprawią wiele radości dzieciom, a rodzice będą pewni, że podłoga w pokojach ich pociech będzie ciepła i bezpieczna.

Komfort, sieć sklepów z materiałami na podłogi, wprowadził nową kolekcję dywanów dziecięcych KIDS. Ich wesołe wzory i kolory sprawią wiele radości dzieciom, a rodzice będą pewni, że podłoga w pokojach ich pociech będzie ciepła i bezpieczna.

Dywany z kolekcji KIDS przyciągają żywą kolorystyką i wesołymi rysunkami z zabawnymi zwierzątkami oraz bajkowymi krajobrazami, które zachwycą dzieci w różnym wieku. Wykonane są z uszlachetnionego włókna akrylowego Espirelle, które przypomina prawdziwą wełnę. Dzięki temu dywany z nowej kolekcji wyróżniają się wyjątkową sprężystością i naturalnym wyglądem. Są gęste i grube, a także miękkie i przyjemne w dotyku.

Zastosowane w nich nowoczesne włókno akrylowe zabezpieczone powłoką antyzabrudzeniową jest łatwe w pielęgnacji. 90% plam można usunąć czystą wodą, a czyszczenie dywanu ogranicza się do regularnego odkurzania. Włókna nie wchłaniają kurzu i brudu, więc są bezpieczne dla alergików.

Cena dywanika zależnie od wielkości wynosi od 359 zł do 399 zł. Wszystkie modele z nowej kolekcji dostępne są w trzech rozmiarach: 110x160, 80x200, 130x130.

Najpopularniejszym motywem jest rybka Nemo. Taki dywan dostępny jest we wszystkich sklepach Komfortu w ciągłej sprzedaży. Pozostałe wzory dostępne są na zamówienie, realizowane w ciągu kilku dni.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar
Listwa przypodłogowa Hi-Line Prestige firmy Cezar Wśród kilkunastu nowości przygotowanych przez firmę Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński na rok 2017 są listwy ...
Jubileuszowe Targi Grupy PSB  z udziałem Effectora
Jubileuszowe Targi Grupy PSB z udziałem Effectora 8 i 9 marca 2017 r. odbyły się w Kielcach, zorganizowane po raz piętnasty targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. To jubileuszowe wydarzenie ...
Effector ma nową stronę internetową
Effector ma nową stronę internetową Firma Effector uruchomiła nową stronę internetową. Witryna spółki otrzymała nową szatę graficzną, zgodną z najnowszymi trendami w ...
Najbardziej znane marki
Panele podłogowe i parkiet - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze