Budujemy Dom
Przed budową / Poradnik prawny / Aktualności

Wybieramy Dom z Informatorem

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszą część INFORMATORA RYKOWEGO BUDOWNICTWA JEDNORODZINNEGO – WYBIERAMY DOM. Można w nim znaleźć projekty domów najlepszych Pracowni z całego kraju, szczególnie polecamy oferty wykonawców domów pod klucz.
Do INFORMATORA dołączona jest płyta DVD, która zawiera prawie dwa tysiące projektów, zdjęcia dwu- i trójwymiarowe, filmy z realizacji a także niezbędne formularze urzędowe i wiele innych przydatnych materiałów.
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszą część INFORMATORA RYKOWEGO BUDOWNICTWA JEDNORODZINNEGO – WYBIERAMY DOM. Można w nim znaleźć projekty najlepszych domów Pracowni z całego kraju, szczególnie polecamy oferty wykonawców domów pod klucz.

Do INFORMATORA dołączona jest płyta DVD, która zawiera prawie dwa tysiące projektów, zdjęcia dwu- i trójwymiarowe, filmy z realizacji a także niezbędne formularze urzędowe i wiele innych przydatnych materiałów.Uwaga:

Zamawiając katalog IRBJ - Wybieramy Dom w cenie 9.90 zł (koszt przesyłki pokrywa Wydawca)
Gratisowo otrzymają Państwo kolejne trzy tomy serii IRBJ:
  • Stan surowy (styczeń 2007)
  • Instalacje (kwiecień 2007)
  • Wykańczanie (lipiec 2007)

Firma powiązana: Coram
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Czy wybudowanie ogrodu zimowego wymaga pozwolenia na budowę?

 Odpowiedź eksperta: Od jesieni 2005 roku budowa ogrodu zimowego (a także budynków gospodarczych, wiat i altan) o powierzchni do 25 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x