Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Targi InterflatDesign.pl już w październiku

Targi InterflatDesign.pl to propozycja nowej formuły targów wyposażenia wnętrz oparta wyłącznie na prezentacji dizajnerskich rozwiązań w aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Impreza odbędzie się w terminie 16-18 października w hali Expo w Łodzi. Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Targi InterflatDesign.pl już w październikuPodczas targów swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy: mebli, artykułów dekoracyjnych, tekstyliów domowych. Goście imprezy będą mogli także poznać najnowszą ofertę technik dekoracyjnych ścian, trendów kolorystycznych, najnowsze propozycje wykańczania podłóg oraz bogatą prezentację artykułów nadających wnętrzom indywidualny styl i charakter.   

Jednym z wiodących wydarzeń imprezy będzie forum TRENDY DESIGN 2010 - zapowiedź nowych tendencji we wzornictwie. Autorem koncepcji forum jest dr Marek Borowiński – trend designer, projektant i twórca, współpracownik grupy kolorystów w Paryżu, oficjalny obserwator trendów przy targach Maison & Object w Paryżu. Podczas targów InterflatDesign.pl – realizowane będą cztery tematy trendów: Eko Design, Future Kolor, Design Miejsca i Organic Design.

Imprezie towarzyszyć będą liczne warsztaty, pokazy wykłady i seminaria. Goście będą mogli uczestniczyć m.in. w prezentacjach nowych technik materiałów wykorzystywanych do zdobienia ścian, dowiedzieć się o aktualnych zasadach kompozycji tkanin dekoracyjnych, najnowszych trendach w dekoracji mieszkań. Z myślą o projektantach i architektach, w piątek, 16 października  odbędą się m.in. warsztaty „Akademii biznesu dla architektów” oraz wykłady rzecznika patentowego dotyczące ochrony praw autorskich.

Odwiedzający InterflatDesign.pl będą mogli także w specjalnej strefie konsultacji dizajnerskich i projektowych uzyskać porady dotyczące aranżacji wnętrz.

Kolejnym wydarzeniem targów InterfaltDesign.pl będzie II Konferencja „Zieleń w mieście” przez firmę Dendros – konferencje i szkolenia oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie.  Dotyczyła będzie  problematyki kształtowania i pielęgnacji terenów zieleni w mieście.  Podczas obrad poruszymy problemy dotyczące: aspektów prawnych, projektowania i pielęgnacji zieleni. Nie zabraknie również tematów dotyczących finansowania zieleni i nowości branżowych.

Uzupełnieniem oferty wystawców będą wystawy prac studentów uczelni artystycznych związane z dizajnem we wnętrzach, a także wystawa zatytułowana „reKREACJA” prezentująca autorską propozycję dekoracji wnętrz i ogrodów przygotowana przez Centrum Ogrodnicze „Tracz”.

MIEJSCE:
ŁÓDŹ, HALA EXPO, ul. Stefanowskiego 30

GODZINY ZWIEDZANIA:
16 października 2009  10:30 - 17:00
17 października 2009  10:00 - 17:00
18 października 2009  10:00 - 16:00


aktualizacja: 2009-09-18

Dodaj komentarz

Aranżacje wnętrz - pomysły na ścianę

Fotografie zamiast tradycyjnej tapety, ściana z cegły a może oryginalna struktura płyt kamiennych. Zapraszamy do galerii dobrych pomysłów na aranżacje wnętrz.

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x