Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Centrum meblowe Mebli Wajnert Vice Misterem Budownictwa

W konkursie Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej, centrum meblowe ALEJA WNĘTRZ w Ostrowie Wlkp. należące do Meble Wajnert Sp.j., zdobyło tytuł "V-ce Mistera Budownictwa" w kategorii pawilony handlowe powstałe w roku 2008.

Centrum meblowe Mebli Wajnert Vice Misterem BudownictwaW skład kapituły oceniającej nowe inwestycje weszli przedstawiciele Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa z oddział w Kaliszu, Rady Federacji SNT NOT w Kaliszu oraz Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu.  

Nagrodzone centrum meblowe znajduje się przy Al. Słowackiego, przy drodze krajowej numer 25, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ciągu handlowym. Na parterze powierzchnię wystawienniczą zajmuje ze swoimi produktami firma Meble Wajnert. Na pozostałych piętrach znajduje się ekspozycja innych renomowanych firm z branży wnętrzarskiej.

Trzypoziomowy obiekt posiada nowoczesną koncepcję architektoniczną i jest pierwszą w Ostrowie Wielkopolskim galerią meblową. Aby zachęcić nabywców inwestor wzbogacił komunikacje wewnątrz centrum schodami ruchomymi oraz windą. Projekt architektoniczny galerii był dziełem doświadczonych wrocławskich architektów.

 

Firma powiązana: MEBLE WAJNERT
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze