Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Centrum meblowe Mebli Wajnert Vice Misterem Budownictwa

W konkursie Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej, centrum meblowe ALEJA WNĘTRZ w Ostrowie Wlkp. należące do Meble Wajnert Sp.j., zdobyło tytuł "V-ce Mistera Budownictwa" w kategorii pawilony handlowe powstałe w roku 2008.

Centrum meblowe Mebli Wajnert Vice Misterem BudownictwaW skład kapituły oceniającej nowe inwestycje weszli przedstawiciele Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa z oddział w Kaliszu, Rady Federacji SNT NOT w Kaliszu oraz Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu.  

Nagrodzone centrum meblowe znajduje się przy Al. Słowackiego, przy drodze krajowej numer 25, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ciągu handlowym. Na parterze powierzchnię wystawienniczą zajmuje ze swoimi produktami firma Meble Wajnert. Na pozostałych piętrach znajduje się ekspozycja innych renomowanych firm z branży wnętrzarskiej.

Trzypoziomowy obiekt posiada nowoczesną koncepcję architektoniczną i jest pierwszą w Ostrowie Wielkopolskim galerią meblową. Aby zachęcić nabywców inwestor wzbogacił komunikacje wewnątrz centrum schodami ruchomymi oraz windą. Projekt architektoniczny galerii był dziełem doświadczonych wrocławskich architektów.

 

Firma powiązana: MEBLE WAJNERT
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...

Praktyczne wskazówki przy oświetleniu salonu

W salonie spędzamy czas, wypoczywając na kanapach, oglądając telewizję lub przyjmując gości. Różne okazje wymagają kilku różnych źródeł światła.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x