Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Nowa linia żelazek Philips Azur

Najnowsza linia żelazek parowych Philips Azur GC4740, GC4730, oraz GC4720 i GC4710 sprawia, że prasowanie staje się proste i przyjemne.

Nowa linia żelazek Philips Azur
Dodatkowa funkcja „strażaka” w żelazkach Philips (GC4740, GC4730, oraz GC4720) zapewnia nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale także zmniejsza ryzyko przypalenia ubrań. Wyłącznik bezpieczeństwa zawsze czuwa i powoduje wyłączenie przewróconego żelazka lub sprzętu pozostawionego bez użycia (30s w poziomie i 8 min w pionie).

Nowa linia żelazek Philips Azur odznacza się kilkoma innymi unikalnymi funkcjami. Stopa SteamGilde PLUS zastosowana w nowej linii żelazek AZUR zapewnia optymalną równowagę pomiędzy wygładzaniem ubrania a naciąganiem go, dzięki czemu uzyskujemy idealny poślizg nawet podczas prasowania w pozycji pionowej.

Linia Philips AZUR GC4720
Linia Philips AZUR GC4730

Wyjątkowo długi przewód 3m, obracający się o 360 stopni zapewnia większe pole manewru przy korzystaniu z żelazek AZUR. System jonizacji pary Ionic Deep Steam (zastosowany w modelach Philips GC4740 i GC4730) zapewnia głębokie wnikanie w tkaninę pary o cząsteczkach mniejszych o 50%, co ułatwia rozprasowanie nawet najbardziej opornych zagnieceń (bawełna i len).

Silne uderzenia pary w nowych żelazkach Philips AZUR (170 g/min w modelach GC4740 i GC 4730, 165 g/min. w modelu GC4720, a do 160 g/min model GC4710) skutecznie wygładzają wszystkie zagniecenia.

Moc sprzętu 2400 W zapewnia nieprzerwane wytwarzanie ciągłego strumienia pary do 40 g/min., a końcówka stożka parowego Steam Tip ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc (przestrzenie miedzy guzikami, kołnierzyki i plisy) lub testowanie odporności tkaniny na daną temperaturę na małym kawałku ubrania przy szwie.

Wszystkie modele z nowej linii Philips AZUR szybko się nagrzewają, mają tez podwójny, aktywny system antywapienny zapobiegający osadzaniu się kamienia oraz blokadę kapania, a także spryskiwacz, wskaźnik odpowiedniej temperatury i regulowane wytwarzanie pary. Można z nich korzystać używając wody z kranu. Dodatkowo model GC 4740 posiada specjalną żaroodporną osłonę na stopę żelazka.

Modele i ceny:
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4740: 589 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4730: 539 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4720: 449 ZŁ
Sugerowana cena detaliczna modelu Philips GC4710: 399 ZŁ


Firma powiązana: PHILIPS POLSKA
aktualizacja: 2010-04-23

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...

Oświetlenie ozdobą salonu

Ważne, by światło stwarzało komfortowe warunki dla różnych form wypoczynku. Ale także – by podkreślało styl wnętrza, budowało klimat, wydobywało urodę poszczególnych planów i przedmiotów: mebli, dekoracyjnych tkanin i salonowych ozdób.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x