Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Nowy odkurzacz GL-30 Bionic

Synonimem czystości staje się od teraz odkurzacz GL-30 z filtrem Bionic. To nowe urządzenie marki Bosch najpierw czyści podłogę, a następnie powietrze w mieszkaniu.

Innowacyjny filtr Bionic wychwytuje i neutralizuje zapachy wykorzystując do tego celu cząsteczki klatratów, substancji występujących w naturze. Filtr Bionic jest poza tym dwa razy bardziej wydajny niż zwykły filtr węglowy. Rezultat: wydmuchiwane powietrze jest naturalnie świeże i czyste. To szczególnie ważna cecha dla miłośników zwierząt domowych i alergików.

Bionic – naturalny sposób redukcji zapachów

Wielu użytkowników skarży się na nieprzyjemne zapachy wydobywające się z wydmuchiwanego z odkurzacza powietrza. Jest to problem szczególnie, gdy mamy w domu psa lub kota, a więc w worku naszego odkurzacza gromadzi się sierść. W ankiecie przeprowadzonej przez markę Bosch 84 procent użytkowników odkurzaczy określało nieprzyjemny zapach wydmuchiwanego powietrza jako „bardzo uciążliwy“.

Dla inżynierów Boscha był to wystarczający powód, aby opracować nowy system trwale usuwający w naturalny sposób nieprzyjemne zapachy. Ten sposób to specjalny innowacyjny filtr Bionic. Bionic nakłada się w prosty sposób na filtr ochrony silnika. Jest on skuteczny przez rok i po tym okresie można go łatwo wymienić.

Bionic - naturalny sposób redukcji zapachów

Zaczerpnięte z natury

Nowy odkurzacz GL-30 Bionic
Termin Bionic utworzono z połączenia angielskich słów „biology“ i „technic“ czyli oznacza połączenie naturalnych procesów biologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. W filtrze Bionic znajdują się naturalnie występujące w przyrodzie cząstki wychwytujące tzw. klatraty.

Blokują one w sobie molekuły zapachów i przełamując ich łańcuchy chemiczne trwale je neutralizują. Tak więc dodawanie sztucznych substancji zapachowych – jak to ma miejsce w innych systemach – jest całkowicie niepotrzebne. Rezultat: wydmuchiwane powietrze jest naturalnie czyste i na długa zapewnia nam uczucie świeżości w mieszkaniu.

Można głęboko odetchnąć!

Marka Bosch wprowadza na rynek odkurzacze GL-30 z filtrem Bionic w trzech wersjach kolorystycznych i wyposażenia:

- zielony metalic z filtrem Air Clean II
- czerwony ze specjalną szczotką do zbierania sierści psów i kotów ProAnimalHair
- czarny wyposażony w szczotkę HardFloor przeznaczoną do odkurzania twardych powierzchni jak parkiety i panele podłogowe. Umożliwia ona odkurzanie bez zarysowań czyszczonej powierzchni.


 

aktualizacja: 2010-07-08

Dodaj komentarz

Oświetlenie ozdobą salonu

Ważne, by światło stwarzało komfortowe warunki dla różnych form wypoczynku. Ale także – by podkreślało styl wnętrza, budowało klimat, wydobywało urodę poszczególnych planów i przedmiotów: mebli, dekoracyjnych tkanin i salonowych ozdób.

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x