Budujemy Dom
Wnętrza / Salon / Aktualności

Meble Wójcik w Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych

Marka Meble Wójcik zajęła wysokie - 3. miejsce w corocznym konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus.

Elbląski producent mebli uplasował się na podium zestawienia, podnosząc swoją pozycję aż o 6 miejsc w stosunku do poprzedniego roku (9. pozycja). Warto zwrócić uwagę na fakt, że marka Meble Wójcik jest obecna na polskim rynku zaledwie od 3 lat. Pomimo tego udało jej się zdecydowanie prześcignąć wielu znaczących graczy obecnych na polskim rynku od wielu lat.

Tak wysokie miejsce w tym niezwykle prestiżowym rankingu jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, a zarazem miłym zaskoczeniem. Przede wszystkim cieszy nas fakt, że po raz kolejny potwierdziliśmy nie tylko wysoką jakość naszych produktów i obsługi, ale również bardzo dobre relacje, jakie udało nam się przez te lata wypracować z naszymi partnerami handlowymi. Z tego miejsca chciałbym w imieniu swoim i całego zespołu podziękować wszystkim partnerom za wzorową współpracę i życzyć kolejnych lat tak dobrej kooperacji. - mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt.

Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych to najbardziej niezależny ranking w branży meblarskiej - przede wszystkim ze względu na kryteria oceny i jury, na które składają się przedstawiciele salonów meblowych. W 10-cio punktowej skali dokonują ocen poszczególnych dostawców, biorąc pod uwagę takie wartości jak jakość mebli, poziom obsługi, serwis czy współpraca.

 

Firma powiązana: MEBLE WÓJCIK
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu
Dywan - sposób na wiosenną metamorfozę salonu Przy użyciu wyłącznie tkanin przeprowadzisz diametralną metamorfozę gościnnego pomieszczenia. Pozwól, aby powiew wiosny zawitał do Twojego salonu!
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym
Old New Style - odnawianie mebli dzięki farbom kredowym Old New Style stworzyła Ewa Mihułka-Piasecka z potrzeby realizacji pasji związanych z meblarstwem. Odnawiając antyki trafiła na doskonałe ...
Odnów stary mebel - to takie proste!
Odnów stary mebel - to takie proste! Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda ...

Wystrój wnętrza - zasłony i rolety

Aranżacja okna powinna być zgodna z wystrojem wnętrza. Jeśli jest ono urządzone w stylu ekologicznym lub minimalistycznym pasować będzie drewniany parapet, bambusowa roleta, naturalny len lub juta na zasłony.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x